anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[25.07.2022] Nie widać ostatnich zakupów w zakładce Kupione. Dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
robcio391
#7 Wielbiciel#
  • Tak jak opisałem nie widać historii zakupów
oznacz moderatorów
66 ODPOWIEDZI 66
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@robcio391 Cześć. 🙂 Które zakupy masz na myśli? Jeśli zakupy są starsze niż 2 lata, to nie przechowujemy już takich danych. Informację o archiwalnych zakupach możesz pobrać w zakładce Dane konta (tutaj znajdziesz instrukcję). 

Z kolei zakupy z Allegro Lokalnie znajdziesz tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione 

oznacz moderatorów
witman44
#2 Obserwator#

Witam, ja też nie widzę ostatnich zakupów, nie wiem na jakim są etapie, jak wchodzę z linka z poczty potwierdzającej zakup to system nie może znaleźć takiej aukcji ?

oznacz moderatorów
Greenaq
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem. Proszę o weryfikacje

oznacz moderatorów
magda_papke
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem.

oznacz moderatorów
superpn
#3 Debiutant#

U mnie ten sam problem. Zakup dokonany dzisiaj około 15:50 z wykorzystaniem Allegro Smart i Allegro Pay. W zakładce "Moje zakupy" nie ma śladu. Na mailu żadnej informacji. Zakup widzi tylko Allegro Pay. Co teraz?

oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry mam ten sam problem. W tym tygodniu kupilam 2 przedmioty i nie widac je w zakladce kupione i potrzebuje zrobic zwrot. Prosze o rozwiazanie tego problemu. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusy349 Wszystkie zamówienia złożone z konta, z którego tutaj piszesz są widoczne w Twojej zakładce Moje zakupy. Nie ma tutaj ukrytych zakupów, więc upewnij się proszę, czy te zamówienia na pewno dotyczą tego konta. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

To czemu ja nic nie widze w aplikacji? Widze ostatni zakup z wrzesnia

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusy349 Czy jesteś pewna, że nie dokonałaś tych zakupów z innego konta? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

Tak jestem pewna. Juz się tak stalo ze przedmioty zniklely z kupionych i ulubionych. Tylko ze teraz potrzebuje zrobic zwrot i nie mam jak nawet na email nie dostalam potwierdzenie o kupnie przedmiotu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusy349 Przykro mi, ale skoro nie masz tego przedmiotu w zakładce Moje zakupy, ani nie masz potwierdzenia transakcji w wiadomości mailowych to oznacza, że nie zakupiłaś go na Allegro na tym koncie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

Wiecej osob pisalo o takim samym problemie jaki mam ja to chyba problem z allegro aplikacja. Prosze o rozwiazanie tego problemu. Zamawiam zawsze z telefonu przez aplikacje. Przedtym bylo wszystko w porzadku tylko teraz te 2 zakupy 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusy349 Przykro mi, ale nie mam tutaj pola do działania. Nie mamy żadnych problemów technicznych ani z zakładką Moje zakupy, ani z aplikacją i wszystko działa u nas poprawnie. Gdybyś dokonała tych zakupów na Allegro zarówno Ty jak i my mielibyśmy o nich informacje. Sprawdziłam Twoje konto i w naszych systemach nie ma żadnych danych o takich zamówieniach. Ostatni Twój zakup u nas pochodzi z 13.09.2022 r. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

Jak zamowilam wszystko bylo w zakladce moje zakupy bo sledzilam paczkę. I nagle dziszaj nie. 

Prosze o jakis kontakt meilowy wyszle potwierdzenie z banku ze dokonalam 2 zakupy przez allegro 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusy349 Jeśli posiadasz potwierdzenie płatności z banku, napisz proszę do nas wiadomość przez ten formularz  i dołącz je w swoim zgłoszeniu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

Przesylam numer przesylki. Prosze to sprawdic

zg7dn9k7wp+21be9d315@allegromail.com

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lusy349 Niestety, to nie jest numer przesyłki, a zaszyfrowany adres mailowy na Allegro, więc na jego podstawie nie jestem w stanie zidentyfikować żadnego zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

664920327234513116315806

oznacz moderatorów
Lusy349
#7 Wielbiciel#

Nr przesyłki przez inpost 

 

oznacz moderatorów