anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[25.07.2022] Nie widać ostatnich zakupów w zakładce Kupione. Dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
robcio391
#7 Wielbiciel#
  • Tak jak opisałem nie widać historii zakupów
oznacz moderatorów
66 ODPOWIEDZI 66
Client:105454734
#7 Wielbiciel#

Witam, niedawno, bo 2 dni temu dokonałem zakupu pewnego przedmiotu i nie wyświetla mi nie w zakładce "moje zakupy". Nie wiem co mam zrobić ponieważ zapłaciłem za to i nie będę mógł śledzić przesyłki. Proszę o naprawienie tego błędu. 

Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105454734 nie jest to błąd po naszej stronie. Zakupu dokonałeś na Allegro Lokalnie, więc znajdziesz go w tej zakładce.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Bielawski_2
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@witman44 @Bielawski_2 Czy po wejściu w tę zakładkę: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione nie widzicie ostatnich zakupów? Korzystacie z aplikacji czy przeglądarki na komputerze? Mogę Was prosić o zrzuty ekranu? 

Standardowo zalecam podstawowe czynności w takich przypadkach, czyli zaktualizowanie aplikacji lub wyczyszczenie plików cookies. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Bielawski_2
#7 Wielbiciel#

Hej, widzę zakup zrobiony dziś, ale zniknęły od 17 lipca do wczoraj, a było ich trochę. Zniknęły także powiadomienia. Reset przeglądarki nie pomógł, w apce jest tak samo jak na stronie.

oznacz moderatorów
witman44
#2 Obserwator#

Sprawdzam i w aplikacji i na komputerze - tak: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

i nie ma ostatnich zakupów, które zostały opłacone, dwie rzeczy mam potwierdzenie z inpostu, a trzeciej nie ma śladu. Tylko potwierdzenie na poczcie

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bielawski_2 @robcio391 @witman44 @rosomak_ao @kasia161697 @syberna1 Zgłosiłam tę sytuację do Działu Technicznego, sprawdzimy co się dzieje. Bardzo dziękuję za sygnały 

[AKTUALIZACJA]

Pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu. Wrócę do Was z informacjami. Przepraszamy za utrudnienia 😞 

[AKTUALIZACJA]

Problemy techniczne zostały usunięte, bardzo Wam dziękuję za cierpliwość. Gdyby coś jeszcze niepokojącego się działo, to koniecznie dajcie znać. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rosomak_ao
#1 Nowicjusz#

Witam, 

Podobnie u mnie, zakupy zrobione w weekend wyparowały z listy.

oznacz moderatorów
Eternal_1
#3 Debiutant#

Hej, Mam ten sam problem. Nie widzę zakupów kóre zrobiłem 4 dni temu. Dzisiaj ok 9 jeszcze je widziałem na liście. Teraz ich brakuje...

oznacz moderatorów
wladb
#7 Wielbiciel#

nie widzę ostatnich zakupów, nie wiem na jakim są etapie

oznacz moderatorów
kasia161697
#1 Nowicjusz#

Witam zakupiłam pilot i nie widać go w kupionych mam zapłacone 

 

 

Numer płatności

afe4abd1-0c1c-11ed-afec-8b13e7b4bd0a

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli kupione na AL: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

jak na zwykłym to może być wina apki.

oznacz moderatorów
turyn12
#7 Wielbiciel#

Cześć, 17 lipca zamówiłem książkę rich dad poor dad, pomimo, że pieniądze ściągnięte zostały z konta, dostałem maila od allegro o zakupie danego przedmiotu, to w zakładce kupione nie ma owej transakcji, nie otrzymałem również żadnego powiadomienia o rozpoczęciu wysyłki książki. Jakby ktoś z administracji to czytał, zostawiam numer płatności - e486ba11-0756-11ed-87c9-21c1da653c7f

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@turyn12 Cześć. 🙂 Powiedz mi proszę, czy korzystasz z aplikacji Allegro czy z wersji na przeglądarkę? Czy kiedy przechodzisz do zakładki bezpośrednio z linka, również nie widzisz tego zamówienia: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
turyn12
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220725-152604_Gmail.jpg

Hej, zarówno na przeglądarce jak i aplikacji nie widzę że zakupiłem książkę, również poprzez link nic nie ma;( przesyłam również zrzut maila od allegro

Screenshot_20220725-152558_Gmail.jpg

 

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
syberna1
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
turyn12
#7 Wielbiciel#

też sprawdzałem już, nie ma. To było "zwykłe" allegro, nie lokalnie.

oznacz moderatorów
ppaauullaa0000
#2 Obserwator#

Witam 

mam problem zakupiłam miesiąc temu +/- kanapę i teraz zauważyłam ze w moich zakupach nie ma tej aukcji? 😞 mogę prosić o przywrócenie? 

oznacz moderatorów
SylwaJK
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam 3 czerwca przedpremierowo przedmiot, który ma zostać wysłany dopiero 28 lipca. Dzisiaj rano zaglądałam i wszystko było ok, ale jak teraz patrzę na link do trackingu danego zakupu to wyskakuje mi "Nie znaleźliśmy takiego zakupu". W zakładce "Moje zakupy" też go nie ma.

oznacz moderatorów