anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[25.07.2022] Nie widać ostatnich zakupów w zakładce Kupione. Dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
robcio391
#7 Wielbiciel#
  • Tak jak opisałem nie widać historii zakupów
oznacz moderatorów
66 ODPOWIEDZI 66
patrycja269
#7 Wielbiciel#

W zeszłym tygodniu kupiłam hula Hoop. Zakup był widoczny aż do dziś. Wchodzę w historię i nie ma mojego zakupionego przedmiotu. 

oznacz moderatorów
natewa2
#2 Obserwator#

Mam dokładnie to samo z zakupami z wczoraj, zniknęły z listy zakupów... Czy to jakiś błąd techniczny?

oznacz moderatorów
Glatt15
#1 Nowicjusz#

Witam

Mam tak samo jak poprzednicy, wczoraj zrobiłem zakupy i dziś ich nie widzę w zakładce, widzę te z przed tygodnia ale te z wczoraj zniknęły.

oznacz moderatorów
helomoto27
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Jak przywrócić na listę zakupów usunięte przez przez przypadek zakupy?

oznacz moderatorów
Client:102024022
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy mógłbym prosić o przywrócenie wszystkich ukrytych zakupów? Z góry bardzo dziękuję i miłego dzionka

oznacz moderatorów
kemot8609
#7 Wielbiciel#

Nie widze swojego ostatniego zakupu. Na allegro lokalnie tez nie ma. Jedynie otrzymałem potwierdzenina zakupu na maila. Chciałbym zmienic adres do wysylki bo zostal zly podany a nie mam jak bo nie wyswietla sie ostatni zakup. 

oznacz moderatorów
Client:41570780
#7 Wielbiciel#

Zniknęły mi ostatnie zakupy. Pomocy. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Donald5
#7 Wielbiciel#

W dniu dzisiejszym zniknęły kupione wczoraj przedmioty.

oznacz moderatorów
yankiiiiiiiiii
#7 Wielbiciel#

Zniknęły moje zakupy z wczoraj i z przed paru dni. Co się dzieje? Proszę o rozwiązanie problemu. Zginęły te kupione parę dni temu jak i te w trakcie. Nie ma ani na aplikacji ani na laptopie. Wchodzenie w linki które wysyłacie nic nie daje 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Miroslawa1103
#1 Nowicjusz#

Kupiłam dzisiaj przedmiot na allegro i nie widzę go w moim zakupach, a potwierdzenie na e-mail dostałam.

oznacz moderatorów
Nataniello
#1 Nowicjusz#

dzień dobry, proszę o przywrócenie ukrytych zakupów

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ViolaWC
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nie widzę wszystkich swoich zakupów, które dokonywałam po dniu 11.07.2022. Czy jest możliwość przywrócenia wisoczności wszystkich zakupionych przeze mnie przedmiotów?

Bardzo proszę o pomoc. 

Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
wygodad
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Nie widzę zakupów z dnia 22 lip 2022, 13:48  - 'Buty sportowe sneakersy New Balance WL515RB3 + 1 inny produkt'  ... zakup nie był ukrywany... proszę o przewrócenie jego widoczności ponieważ nie można w chwili obecnej dokonać zwrotu błędnie wysłanego przez sprzedawcę towaru.

oznacz moderatorów
kom_mk
#7 Wielbiciel#

Witam, czy mogę prosić o przywrócenie ukrytych zakupów w lipcu br. zakładam że zostały ukryte, choć nie wiem jak to się stało. Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
Client:101872533
#2 Obserwator#

Zniknęły chyba ostatnie 3 zakupy

oznacz moderatorów
panFloyd
#2 Obserwator#

W piątek (22.07.2022) dokonałem zakupów, które do dzisiaj widniały w zakładce 'moje zakupy'.
Aktualnie widzę tylko zrealizowane zakupy sprzed paru miesięcy.

Czy ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
JakubMaz1
#3 Debiutant#

Identyczny problem, zakup zginął i zero informacji na mailu bądź na allegro

 

oznacz moderatorów
arec2723
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Prosiłbym o odkrycie ostatniego zakupu.

oznacz moderatorów