anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

5 miesięcy czasu trwania wiadomości? Tam idą elektroniczne faktury!

book_ash
#7 Wielbiciel#

Wiadomości z konta zniknęły, najstarsza jest sprzed 5 miesięcy... Na to konto wysyłane są cyfrowe faktury (imienne także), Czy wy jesteście całkiem niepoważni? Skąd ludzie (i ja także) po roku znajdziemy DOWÓD ZAKUPU towaru? Jeśli trzeba do rozliczenia podatkowego imiennej faktury zakupu towaru np ortopedycznego TO SKĄD ja odzyskam takie dane jeśli były one specjalnie zachowane na koncie **piiip**??
Czy was już całkiem bóg opuścił?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

@book_ash czy allegro ma pilnować Twoich faktur ? , jeśli nie drukujesz to dla własnego bezpieczeństwa wypada zapisać na dysku .

oznacz moderatorów

Client:112604949
#10 Popularyzator#

@book_ash Rób kopie zapasowe, a nie drzyj japy na losowych ludzi, bo śmieli ci wytknąć głupotę. Kto nie robi kopii zapasowych, temu giną dane. Nie wiem, o czym tu dyskutować. To twój problem a nie Allegro. Allegro nie obiecało ci, że będzie trzymać twoje wiadomości na platformie do końca świata.

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Wiadomości które dostajesz na Allegro przychodzą również na adres email powiązany z kontem więc tam powinieneś mieć wszystkie dokumenty.

oznacz moderatorów

book_ash
#7 Wielbiciel#

Będę rozpoczynał poszukiwania, ale grzebanie po mejlach ALLE*DROGO, jeśli było pewne miejsce spoczynku tych faktur raczej na mejlu nie przechowywałem...

Dwa lata wyświetlania kilu komunikatów by ich nie zbawiło, jeśli nie znajdę to na jaki adres mam do nich pisać by wysyłali mi swoje gdzieś zarchiwizowane kopie powyższych? Najlepiej pakietem...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,jak dbasz tak masz ,, 

oznacz moderatorów

book_ash
#7 Wielbiciel#

Jeśli gdzieś celowo zostawiam, a w regulaminie nie ma informacji, że będą usuwane przed jakimś racjonalnym okresem czasu, i nagle znikają choć od lat nie znikały to nie jest to problem z "jak dbasz" tylko z nagrodowym śmieciarzem, który do śmieci wywalił także kosz...

Na prawdę serwowana przez ciebie mieszanka arogancji z ignorancją drażni. W domu też zawsze serwujesz prymitywne złote myśli na każdą okazję? Zastosuj tę "Milczenie jest złotem" i zajmij się właśnie tym. Nie rozumiesz postawionej kwestii, nie pojmujesz jej wagi. Żeby podnieść swą nikłą wartość i wypełnić marnotrawiony czas życia wypisujesz brednie zdobywając kolejne "policzalne pościki", nic nie wnoszące, nic nie znaczące... Jak twoja egzystencja.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

to nie arogancja ..... to życie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zmienili to powinni poinformować o tym kupujących zapytajmy moderację czy tak jest: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@book_ash Wybacz ale jak są to ważne dokumenty to się je zapisuje, przychodzą również na mila, ja np. mam oddzielny folder i zawsze je tam przerzucam 😞

Jak długo przechowujemy korespondencję w Centrum

Załączniki dodawane do wiadomości usuwamy po:

  • 6 miesiącach od momentu ich otrzymania – w przypadku wiadomości wysłanych po 1 października 2022
  • 3 miesiącach od momentu ich otrzymania – w przypadku wcześniejszych wiadomości.

Same wiadomości widoczne są przez 6 miesięcy – niezależnie od tego, czy usunęliśmy już załączniki.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@book_ash Faktury są wysyłane również drogą mailową. Proszę poszukaj ich tam. W międzyczasie postaram się dowiedzieć, czy jesteśmy w stanie te faktury w jakiś sposób pozyskać.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@book_ash wracam z informacją w imieniu Wiktorii. Przykro mi, ale nie jesteśmy w stanie odzyskać tych danych. Pozostaje przeszukanie poczty elektronicznej, ponieważ kopie wiadomości oraz załączniki są przesyłane również na maila. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

book_ash
#7 Wielbiciel#

dzieki za info, idę dłubać...

oznacz moderatorów