anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegor zmieniło mi adres dostawy

ssynaszko
#7 Wielbiciel#

Ogólnie sprawa wygląda tak że alegro podmieniło mi adres dostawy. I nie był to mój błąd, bo nawet w pierwszym mailu który dostałem z potwierdzeniem zamówienia adres był poprawny. Pytanie co teraz mogę zrobić. Paczki nie mam jak odebrać, bo idzie do starego mieszkania(na drugim końcu polski).

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Dziwna sprawa, samo się przekierowało? no nie odbierzesz to logiczne.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ssynaszko a nie było tak że kupiłeś, potem anulowałeś płatność i ponownie płaciłeś ? tule że w mailu po zakupie nie ma adresy dostawy, dopiero idzie w mailu o zapłacie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ssynaszko
#7 Wielbiciel#

Nie, mam maila że zakup został opłacony, i jest w nim też adres dostawy. I jest dokładnie ten na który paczka miała przyjść. A dosłownie godzinę temu dostałem maila od DHL że paczka przyjdzie jutro, ale adres dostawy był inny

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ssynaszko raczej to nie błąd allegro, sprzedawca mógł zaciągnąć Twój adres główny bo dostajemy dwa adresy, jedne właściciela konta a drugi do wysyłki 😞 podaj numer zamówienia dziewczyny sprawdzą  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ssynaszko
#7 Wielbiciel#

tutaj jest numer zamówienia (fe21c450-d5a5-11ee-8113-3734cfc61e74), mam nadzieję że coś się uda zrobić

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ssynaszko W naszym systemie widzę przy tym zamówieniu dwa numery listów przewozowych. Paczka 28260843367 została dzisiaj doręczona. Dla przesyłki nr 20654111066 droga śledzenia nie jest w tej chwili dostępna. Której przesyłki dotyczyło powiadomienie z Twoim błędnym adresem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ssynaszko a czy adres dostawy to jakiś paczkomat? czy zmienili ci adres dostawy kuriera? i czy nowy adres dostawy jest jednym z twoich adresów czy jakiś nieznany?

oznacz moderatorów

ssynaszko
#7 Wielbiciel#

Nowy adres dostawy(ten nie poprawny) to adres poprzedniego mieszkania, nie jest całkowicie losowy.
Numer paczki to 28260843367, no i poszła na stary adres, inny niż ten podany w dostawie

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Allegro ostatnio coraz bardziej kombinuje z algorytmami dostawi.

Od momentu jak zaczeli podstawiac ludziom swoimi agorytmami jakies jedyne sluszne wg nich formy dostawy coraz wiecej klientow zwraca sie z zapytaniem dlaczego paczki ida do nich tydzien albo i dluzej. Okazuje sie, ze klienci sa pewni, ze wybrali Inpost (bo zawsze tak wybierali) a tu nagle wskakuje im przesylka polecona - dlatego byc moze maja jakis blad rowniez z podstawianiem adresow dostaw z historii zamowien

Dodam, ze wczesniej przez ponad 3 lata nie mialem ani jednego takiego przypadku

oznacz moderatorów