anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro bez nakazu udostępniło moje dane Policji

MAMY ROZWIĄZANIE!
darek151166
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich 10 maja 2922 roku kupiłem u użytkownika "Biurojachym" podkaszarkę elektryczną do trawy zapłaciłem blikiem i towar odebrałem i teraz ciekawostka ten pan nabrał pieniędzy od kupujących i nie wysłał towaru więc zgłosili sprawę na policję i tu zaskoczenie bo przyszli i do mnie mimo że nie mam z tą sprawą nic wspólnego bo przecież kupiłem i towar otrzymałem okazało się że to allegro wbrew prawu podało moje dane policji ja rozumiem że musieli podać dane sprzedającego i tych pokrzywdzonych tylko dlaczego moje? W odpowiedzi jakiś palant napisał mi że zawsze podają dane organom ścigania i tu złamał prawo bo powinien zażądać nakazu .Przez jego błąd policja mnie nachodzi i mimo że nic do mnie nie mają to psują mi nerwy (leczę się 30 lat na depresję) i marnują mój czas .Chciałem zlikwidować konto ale dowiedziałem się że ta pseudo-firma przechowuje je przez 3 lata co również uważam za bezprawie. Jednym słowem jestem w pułapce i nie wiem jak z niej wyjść, chyba jedynym wyjściem to strzelić sobie w łeb. Pozdrawiam użytkowników.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
darek151166
#9 Pomysłodawca#

"Tylko WINNY ma coś do ukrycia i się stresuje 🙂" Tak sądzisz Igor Stachowiak też był niewinny i policja go zamordowała nie ma gorszego człowieka od policjanta no chyba że konfident ale to już nie jest człowiek. Allegro wraz z policją zniszczyło mi życie i tyle w temacie. 👎👎👎

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

Panie Dariuszu, Darku, Dareczku 🙂 Po pierwsze: proszę się nie denerwować, szkoda nerwów.

Po drugie, policja nie zgłasza się do Allegro po klientów, którzy NIE otrzymali. Sprawdzając tego sprzedawcę-oszusta, muszą sprawdzić wszystkie transakcje, i te udane i te nieudane. Sprawa jest karna, więc tutaj żadne RODO-srodo, żadne ukoiki i inne cudawianki "nie chronią" Pana danych osobowych. Policja ma prawo, a Allegro obowiązek podania wszystkich danych jeśli policja wnioskowała o takie dane.

Po trzecie, dostał Pan towar, zapłacił legalnie, po co się stresować i denerwować. Pan jest czysty.

Po czwarte - ładna pogoda za oknem, radzę się przewietrzyć i dotlenić, powinno pomóc.

 

oznacz moderatorów
darek151166
#9 Pomysłodawca#

Policja najpierw bije a później się pyta czy winny i taka jest prawda. 

oznacz moderatorów