anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro blokuje najnowszą książkę R. Ziemkiewicza "Cham niezbuntowany"

MAMY ROZWIĄZANIE!
margoro0
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

jestem długoletnim użytkownikiem portalu Allegro.pl i do dzisiejszego dnia uważałem go za portal profesjonalny. W dniu dzisiejszym niestety Allegro wplątało się w politykę i zablokowało swoim klientom dostęp do książki Rafała Ziemkiewicza "Cham zbuntowany". Informację tę przyjąłem z prawdziwą przykrością. Blokując dostęp swoim klientom do pozycji o treściach konserwatywnych Allegro - niestety - wpisuje się w podział polski na Polaków prawomyślnych i nieprawomyślnych. Jednocześnie nie przeszkadza Allegro sprzedaż książek lewicowych klasyków takich jak Adolf Hitler czy Mao Tse Tung !!!

Wszystkich użytkowników miłujących wolność słowa namawiam do stanowczej reakcji na ograniczanie wolności przez Allegro.

Za pomocą tego medium powiadamiam menadżerów Allegro, że poważnie rozważam zakończenie kupowania przez Wasz portal.

Z poważaniem 

Marek Gorajdowski

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
gartdeco1
#10 Popularyzator#

W radiowej trójce to dzieło reklamujcie, albo zróbcie Ziemkiewiczowi benefis w stadninie w Janowie, tam teraz luźno jest. Wyp.......ć to nie miejsce na politykę, temat do zamknięcia.

oznacz moderatorów