anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Family

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krybara
#9 Pomysłodawca#

W opisie Allegro Family oraz w regulaminie mówi się o osobach bliskich. 

Osoba bliska nie oznacza osobę spokrewnioną lub osobę prowadzącą wspólne gospodarstwo domowe.

Osoba bliska - czy można stworzyć Allegro Family ze swoimi przyjaciółmi?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz opis jest taki z którego wynika że tak można, ale zapytajmy fachowców: @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Krybara  ja bym nie ryzykował. Bo jak przyjaciel coś odwali na allegro to zablokują mu konto i przy okazji Tobie i na odwrót.

oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Skąd pewność, że od razu i mnie zablokują?

Jak zacznie robić jakieś numery, to wyrzucę na pyszczek z Rodziny.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Krybara Dla mnie to jest lekki przekręt ta rodzina, tyle tu było opisów o tzw. powiązania kont że za chwilę będziemy spłacać za "znajomych" albo po blokują wszystkim konta, ja się wstrzymam z tą nowością, moje zdanie.

oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Musi być jakieś zabezpieczenie Założyciela grupy.

W każdej rodzinie trafi się Czarna Owca.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Krybara Tak, można stworzyć grupę z przyjaciółmi 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję, super wiadomość.

 

oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Dodatkowe pytanie: czy tzw Senior Rodu jest zabezpieczony przed nieuczciwym członkiem tej rodziny np:

- czy może usunąć członka Rodziny?

- czy może odrzucić zadanie zapłaty za zakup od członka Rodziny?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, możesz zrezygnować z Allegro Family w dowolnym momencie. Nie powiadomimy o tym organizatora rodziny. Możesz dołączyć do tej samej rodziny  po 3 miesiącach od momentu rezygnacji. Wystarczy wtedy, że organizator wyśle Ci zaproszenie ponownie.

Organizator nie może wypisać się z rodziny ani przekazać swojej roli innej osobie. Jeśli nie chcesz już prowadzić Allegro Family, możesz po prostu usunąć z niej wszystkich członków, a grupa rodzinna przestanie istnieć.

oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Ok, to zachęca do tego, aby nie brać do grupy osoby nieodpowiedzialnej. Dlatego bardziej jestem skłonna aby założyć grupę z osobami którym ufam (cały czas im robię zakupy na Allegro i nigdy nie były nieuczciwe).

Ważne jest to, że nie muszę realizować próśb o zapłatę. Uniemożliwia to zakupy na mój koszt. 

oznacz moderatorów
AgusiaTCH
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie. Byłam w grupie family ale smart wygasł. Otrzymałam zaproszenie do grupy od innej osoby ale nie mogę dołączyć. Ktoś wie dlaczego,?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AgusiaTCH Cześć. W tej zakładce możesz zarządzać grupą rodzinną: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/allegro-family 

Jeśli organizatorowi poprzedniej grupy skończył się Smart, to powinnaś w pierwszej kolejności odłączyć się od tej grupy i dopiero przyjąć zaproszenie od innej osoby do nowej grupy Family.

Daj znać, czy się udało 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Krybara Możesz zapraszać i usuwać członków z grupy rodzinnej. Nie musisz akceptować próśb o zakup, które będą do Ciebie wysyłane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Krybara
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo 🙂

oznacz moderatorów