anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One brak miejsca w maszynie

dora898
#7 Wielbiciel#

Co dzieje się z moją paczka kiedy wybrany przeze mnie Allegro One Box jest przepełniony? Moja paczka nie została dostarczona w terminie i widzę w aplikacji że jest problem z przesyłką i status "brak miejsca w maszynie". Zależało mi na czasie, dlatego skorzystałam z najszybszej wg Allegro dostawy. Co będzie dalej? Jak długo muszę czekać? Czy nie ma możliwości przekierowania paczki do najblizszego wolnego automatu, tak żeby dotarła na czas?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

O tym że to jest najszybsza forma dostawy to tylko jeden z mitów napisanych przez allegro i trzeba to brać pod uwagę z przymrużeniem oka. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

No, najszybsza. Po prostu number One!!!

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Co racja to racja number one w sprawianiu kłopotów xD. Ja tam wolę numer 2gi czyli inposta i paczkę na następny dzień:). Jedynie się czasem wnerwię jak paczkę w za małą skrytkę wpakują ale i tak w sumie najlepsza opcja. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@dora898 poprosimy o kontakt w tej sprawie z naszą infolinią (tel. 616 306 997) w ten sposób będziemy mogli zadziałać najszybciej. 

oznacz moderatorów

marckolo
#1 Nowicjusz#

Panie ekspercie, to może i mnie pan odpowie. Maszyna przepełniona i 2 h później moja przesyłka wraca do oddziału. To jest delikatna rzecz – płyta analogowa – jeżeli będzie tak podróżować albo przeleży się za długo w tych temperaturach, to będzie do niczego. Przydałby się też może jakiś malutki komunikat na temat tego że nie podobaliścieliście. Wysłałem maila w tej sprawie koło piętnastej – nic. Cisza. Podpowiem, że Wasza Konkurencja w takich wypadkach zostawia paczkę w najbliższym sklepie. I konkretne pytanie – co dalej z moją paczką?

oznacz moderatorów

marckolo
#1 Nowicjusz#

Nie podołaliście. 

oznacz moderatorów