anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dlaczego nie wyświetlają mi się punkty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Witam chce skorzystać z dostawy allegro one punkt, już raz tak zamawiałam i był jeden punkt kolpoltera w mojej miejscowości. Teraz,gdy chciałam zamówić z taką dostawą najbliższy punkt wyświetla mi się w Grudziądzu. Nawet w Gdańsku nie pokazuje żadnego punktu a było ich tam dużo. 

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85
Drufii
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w moim mieście znikły aż 4 punkty Allegro One?

W tej chwili nie ma żadnego punktu Allegro One w mojej okolicy...

Co to za akcja?
Promocja z której nie można skorzystać?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Drufii Tak, Allegro ma spory kłopot z tą metodą dostawy, mimo ogłoszenia promocji. Chcesz mieć szybko zakupiony towar, wybieraj inną metodę. 

oznacz moderatorów
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Mam tak samo, udało mi się raz zamówić przedmiot w promocji i nagle punkt znikł. Miejmy nadzieję, że zdążą problem awarii rozwiązać w półtorej miesiąca.

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Witam. Zauważyłem, że znikłybz ofert darmowe dostawy Kolpolter. Ponoć akcja trwa do końca roku 2021. Proszę o wyjaśnienie. Jeszcze do nie dawna mogłem zamówić nawet coś drobnego za 3 zł z darmową dostawą do punktu Kolpolter. Teraz tej opcji nie widzę. Posiadam również allegro Smart. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający mają duże problemy z tego typu przesyłkami, Allegro pisze o kłopotach przejściowych.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@michalkl1 Tak, zgodnie z regulaminem promocja ma trwać do końca roku, jednak niektórzy tu piszą, że nie mogą przy zakupie zaznaczyć tej metody dostawy. Możesz to szybko wyjaśnić na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Wielu sprzedawców wycofało tę opcją, gdyż mieli problemy z nadaniem takich przesyłek. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalkl1 ta metoda dostawy jest wciąż dostępna i darmowa. Aby znaleźć oferty, w których będziesz mógł z niej skorzystać użyj proszę filtra "Allegro One Punkt".

la_nika_0-1636972289655.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Niestety. Nadal nie wyświetla ofert z darmową dostawą. Mimo zaznaczenia "Allegro One Punkt" . Nadal jest pełno ofert ( normalnych , nie promowanych) które mają dopisek darmowa dostawa a po wejściu w aukcję mam dostawę Smart , bez opcji dostawy za darmo do punktu Kolpolter. Po kontakcie z infolinią Kolpolter swierdzono, że wszystko jest ok. Po kontakcie z konkretnym punktem Kolpolter mam informacje, że od pewnego czasu są " niewidoczni " i nie można zamówić nic do nich mimo, że świadczą taka usługę. Instalowałem aplikacje jeszcze raz i to nie pomogło. Wcześniej normalnie używałem filtra i zaznaczyłem opcje "darmowa dostawa" i to wystarczyło a teraz nie wiem jak to zrobić. Po prostu chce mieć wyświetlone tylko oferty z darmową dostawą do punktu Kolpolter. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

michalkl1 Kolportera jako firmę znam od ponad 20 lat , nic się nie zmieniło do tej pory . Sprzedawcy pousuwali tą formę przesyłki ... same problemy .

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Rozumiem. Więc jak to jest , że zaznaczam opcje "Allegro Punkt One" , która powinna być odpowiednikiem wcześniejszej opcji "darmowa dostawa" ( nie Smart) i wyskakuje sporo ofert gdzie powinna być darmowa dostawa bez limitu na zł( mogłem zamówić nawet drobna rzecz za no 5zl z darmową dostawą) a jednak wyskakują oferty z darmową dostawą Smart których nie chciałem. 

 

Dotychczas wystarczyło żebym zaznaczył opcje" darmowa dostawa " i było ok. Ale żeby jeszcze pokazać , że coś jest nie tak to mamy do wyboru "darmowa dostawa Smart" i właśnie te rzekome "Allegro Punkt One" które niczego nie zmienia. 

Rozumiem, że teraz masa ludzi zaczęła zamawiać drobnicę ale taką promocje wymyślono i chciałbym skorzystać. Nie zawsze mi pasuje na siłę dobierać rzeczy by skorzystać koniecznie z darmowej dostawy Smart...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalkl1 czy możesz podać mi numer przykłądowej oferty,  w której jest taka sytuacja? Że wyszukuje się przez filtr Allegro One Punkt, a nie ma darmowej dostawy, sprawdzę to.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Oczywiście. Proszę , przykładowa oferta : https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-mistrall-kosu-rd20-10196506643

Wszystko jak na załączonych zrzutach ekranu. Na mapce powinien widnieć punkt odbioru z darmową dostawą Kolpolter na ul. Wojska Polskiego 17 w Pyskowicach. Niestety pomimo zastosowania się do wskazówek nie dało to efektu. 

Screenshot_2021-11-15-17-41-28-102_pl.allegro.jpg

Screenshot_2021-11-15-17-41-51-101_pl.allegro.jpg

Screenshot_2021-11-15-17-42-08-291_pl.allegro.jpg

 

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Proszę bardzo przykładowa aukcja : https://allegro.pl/oferta/kolowrotek-mistrall-kosu-rd20-10196506643

 

A tu zrzuty ekranu co i jak . Na mapce nie wyświetla punktu odbioru Kolpolter na ul. Wojska Polskiego 17 w Pyskowicach. 

Screenshot_2021-11-15-17-41-28-102_pl.allegro.jpg

Screenshot_2021-11-15-17-41-51-101_pl.allegro.jpg

Screenshot_2021-11-15-17-42-08-291_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Jakakolwiek aukcja gdzie pisze, że darmowa dostawa. Już 3 raz pisze i nie dodało postu. Bardzo proszę o podanie oferty w której Pani będzie mieć taką opcję a ja to sprawdzę. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michalkl1 Cześć. Wyszukałam przedmiot za 11 zł i widzę opcję darmowej dostawy do punktu Kolporter:

ko_alka_0-1637063718748.png

Rzeczywiście w zakładce "Dostawa i płatność" w ofertach widnieje informacja "Za darmo z pakietem SMART! dla zakupu od 40 zł" ale po przejściu do płatności dostawa zakupu o wartości poniżej 40 złotych do Allegro One Punkt Kolporter jest darmowa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Przykładowa aukcja. https://allegro.pl/oferta/multifunkcyjna-latarka-cree-led-zoom-2x-ladowarka-10162962112

 

Jak mam dokonać zakupu z darmową dostawą gdy mimo włączenia odpowiednich opcji w filtrze wyszukiwania nadal nie ma tej możliwości ? Wszystko z aplikacji allegro

 

 

 

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Z Grodziska Wielkopolskiego jest. A ja jestem z Pyskowic i tam również jest działający punkt Kolpolter. Z kontaktu z infolinią Kolpolter nie ma żadnej wzmianki o wstrzymaniu tej opcji jaką są dostawy. Po bezpośrednim kontakcie z tym punktem jest informacja, że jakby zniknęli i nikt nie może tam zamówić paczki. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michalkl1 Wszystkie aktywne punkty Allegro One i Allegro One Box znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Obecnie z powodu problemów technicznych musieliśmy wyłączyć część punktów, za co bardzo przepraszamy. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej można było korzystać ze wszystkich punktów Allegro One. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów