anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dlaczego nie wyświetlają mi się punkty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Witam chce skorzystać z dostawy allegro one punkt, już raz tak zamawiałam i był jeden punkt kolpoltera w mojej miejscowości. Teraz,gdy chciałam zamówić z taką dostawą najbliższy punkt wyświetla mi się w Grudziądzu. Nawet w Gdańsku nie pokazuje żadnego punktu a było ich tam dużo. 

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85
Krzysztof76J
#7 Wielbiciel#

Pani kupiła ode mnie książkę Japonki nie tyją i się nie starzeją (Oferta: d6ae334e-8901-4965-be57-91bc2a06577a) jako formę dostarczenia przesyłki wybrała Allegro One Box. Nie mogę jednak nadać jej przesyłki, bo Punkty w moim mieście (Zielona Góra) nie wyświetlają się na mapie jako dostępne, tzn. w ogóle ich nie ma na mapie. System wskazuje mi jako miejsce nadania Lublin (Allegro One Box AL001DLU Bema 8, 59-300 Lubin). Z powodów oczywistych nie jestem w stanie tam się udać. Mieszkam w Zielonek Górze, a Lublin to druki koniec kraju. Najbliższy mojego miejsca zamieszkania punkt to Allegro One Punkt, epaka A005494 Przy Gazowni 18 65-087 Zielona Góra.Allegro 1.jpgAllegro 3.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Krzysztof76J te paczki nadasz tylko w automatach a najbliższy masz w Poznaniu 😄 przed udostępnieniem tej czy innej dostawy warto sprawdzić gdzie i jak nadać 😄

Zrzut ekranu 2023-09-30 220818.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Krzysztof76J
#7 Wielbiciel#

Pan raczy żartować z tym Poznaniem. Ta forma dostawy była dostępna w chwili wystawiania oferty. Skoro jest niedostępna, powinna być wyłączona ta funkcja. W moim mieście działa punkt, tylko nie mogę z technicznych powodów, które są po stronie Allegro, wygenerować etykiety, by nadać w nim przesyłkę. Proszę wskazać mi inne rozwiązanie problemu niż wysyłać mnie do Poznania.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Krzysztof76J skontaktuj się z kupującym i ustalcie inna formę dostawy.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Możliwe opóźnienia w dostawie do punktów odbioru

Mamy aktualnie trudności związane z dostarczeniem zamówień do niektórych punktów odbioru Allegro One Punkt oraz Allegro One Box. Jeżeli objęły one wybrany przez Was punkt dostawy zamówienia, sprzedający powinni skontaktować się z Wami, abyście wspólnie wybrali najbliższy działający punkt w okolicy, mogą też zaproponować Wam alternatywną formę dostawy.

Nikt nie lubi czekać na swoje przesyłki, dlatego serdecznie przepraszamy za możliwe utrudnienia! Pracujemy nad usunięciem skutków tej awarii. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nie wpłynie negatywnie na Wasze oceny transakcji - nie była to wina sprzedających.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
suszi_2007
#7 Wielbiciel#

Witam, punkt macie na mapie ul.zegrzyńska 15 Legionowo a w opcjach allegro nie mogę wybrać??

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@suszi_2007, być może punkt jest chwilowo przepełniony. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
suszi_2007
#7 Wielbiciel#

Niestety nie pojawia się mi nawet na mapie z poziomu kupna. Tak bylo od samego początku

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@suszi_2007, jeśli punkt jest wyłączony z powodu przepełnienia, znika on z mapy. 🙂 Sprawdziłam, że punkt w tym miejscu jest aktywny, więc jest to sytuacja tymczasowa. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
suszi_2007
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, ta sytuacja tymczasowa jest z moich obserwacji na stałe. Ok dziękuję

oznacz moderatorów
kszychol
#9 Pomysłodawca#

Przesyłki wysyłane poprzez Allegro One Punkt lub Allegro One Box to chyba jakaś lipa. Od tygodnia czekam na dostarczenie przesyłki. Poza jednym komunikatem otrzymanym w dniu zapowiadanego podczas zakupu terminu dostarczenia przesyłki - cisza. Dobrze, że zakup nie jest pilny terminowo. Gorzej byłoby, gdyby miał to być np. prezent. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kszychol Za opóźnienia w dostawie odpowiada przed kupującym sprzedawca nawet wtedy, gdy winien jest przewoźnik. Jeżeli termin dostawy podany na aukcji minął, możesz odstąpić od umowy i zażądać niezwłocznego zwrotu całej wpłaty. 

oznacz moderatorów
kszychol
#9 Pomysłodawca#

Chyba jednak sprzedawca jest za to odpowiedzialny. Fragment maila od Allegro: "Jeśli paczka dotrze do Ciebie z opóźnieniem, nie uwzględniaj tego w ocenie transakcji. Sprzedający nie miał wpływu na tę awarię, dlatego prosimy o wyrozumiałość." Jestem wyrozumiały, jak na razie, i czekam... 

oznacz moderatorów
kszychol
#9 Pomysłodawca#

W poprzednim komentarzu zabrakło określenia "NIE". Chyba jednak sprzedawca NIE jest za to odpowiedzialny. Tak czy owak, zwróciłem się z zapytaniem do Sprzedawcy. Okazało się, że przesyłka została odebrana! Nie wiem przez kogo i w jaki sposób; nie otrzymałem żadną dostępną drogą informacji o dostarczeniu przesyłki do punktu, żadnego kodu odbioru itp. Proszę Allegro o wyjaśnienia. Sprzedawcy dziękuję za szybką reakcję.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kszychol Cześć. Czy chodzi o numer zamówienia bc597ee1-3f53-11ec-a2cf-05e19ee3060d? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kszychol
#9 Pomysłodawca#

Witam, nie dysponuję numerem tego typu. Sprawa dotyczy aukcji nr 11316208278. O dziwo, w historii zakupu przesyłka posiada status "w drodze".

kszychol_0-1637092197793.png

kszychol

oznacz moderatorów
agna82
#7 Wielbiciel#
  • Dlaczego punk Kolportera na ulicy Nickla w Bytomiu nie widnieje na mapie, tydzień temu odbierałam za
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Podobno Allegro ma problemy techniczne.😋

oznacz moderatorów
agna82
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info, 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agna82 skonsultowałam to i punkt o którym piszesz został wyłączony z sieci. Przykro mi, ale nie mamy informacji czy i kiedy będzie dostępny ponownie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów