anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dlaczego nie wyświetlają mi się punkty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56788806
#8 Zapaleniec#

Witam chce skorzystać z dostawy allegro one punkt, już raz tak zamawiałam i był jeden punkt kolpoltera w mojej miejscowości. Teraz,gdy chciałam zamówić z taką dostawą najbliższy punkt wyświetla mi się w Grudziądzu. Nawet w Gdańsku nie pokazuje żadnego punktu a było ich tam dużo. 

oznacz moderatorów
85 ODPOWIEDZI 85
PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedź od Allegro :

"Ze względu na dużą popularność i ogromne obłożenie naszych punktów Allegro One, nastąpiły pewne utrudnienia, przez które musieliśmy je wyłączyć."

W tłumaczeniu - Kupujący "rzucili" się na towary z darmową wysyłką,skoro nawet rzecz za 1 zł można kupic z darmową dostawą. Saloniki Kolportera zostały "zalane paczkami" i sobie z tym nie radzą. W końcu ich podstawowa działalność to sprzedaż prasy i innych towarów. Tworzą się kolejki po odbiór i nadanie a im bliżej świąt tym paczek będzie więcej. Pomysł z darmowymi wysyłkami paczek do Kolportera jest dobry ale chyba jego popularność przerosła wyobrażenia pomysłodawcy.

Sam chciałem uruchomi u siebie te wysyłki 2 dni temu gdy był punkt nadawczy blisko mnie ale na drugi koniec miasta z paczkami nie pojadę.

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Ja słyszałem, że to jednak niby Kolpolter coś się nie wyrabia a dokładniej system który może obsłużyć tylko pewną ilość osób zalogowanych do systemu a potem właśnie się wszystko sypie. Być może doszły teraz kolejki itd. 

No cóż w Chinach przez wiele lat były dostawy za darmo i jakoś paczki dochodziły a u nas wielkie zdziwienie. Przecież to było do przewidzenia, że jak można kupić coś z dostawą za darmo to czemu nie skorzystać. 

 

Ciekaw jestem kiedy sklepy zrobią limit na minimalna ilość zakupów bo jest masa klientów a 95% robi sztuczny ruch i nie kupuje albo kupuje bardzo mało. 

oznacz moderatorów
angela_711998
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam 😊 przed chwilą kontaktowałam się ze sprzedającym w sprawie mojej przesyłki (z dnia 7 listopada) ,I okazało się że przesyłka czeka tam na mnie już od 9,przesyłka miała dotrzeć do kolportera. Dostałam wiadomość z allegro że była awaria,dlatego nie widziałam statusu swojej paczki,I pytanie co teraz ? Nie mam kodu paczki,nie mam jak jej odebrać i nie wiem czy przypadkiem nie minął już czas odbioru.. skąd się mogę tego dowiedzieć?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@angela_711998 Za dostawę towaru przewoźnikiem udostępnionym przez sprzedającego odpowiada przed Tobą sam sprzedający, który ponosi odpowiedzialność za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz.  Wszelkie reklamacje składasz więc u niego. Allegro nie jest dla Ciebie stroną transakcji. Jeżeli nie masz możliwości odebrania paczki, możesz domagać się ponownego, skutecznego dostarczenia lub zwrotu wszystkich kosztów. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

angela_711998sprawdź w skrzynce e-mail , powinna być wiadomość z kodem .

Nie wiem jak jest w przypadku Kolportera , ale kod / inni przewoźnicy / można znaleść w zakładce ,, moje zakupy - szczegóły ,, oczywiście po zalogowaniu .

oznacz moderatorów
angela_711998
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłam nic nie ma

oznacz moderatorów
bonczek1975
#7 Wielbiciel#

Czy w Olkuszu jest dostępny odbiór w kolporterze bo był ale znikł z mapki

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

jak znikł to nie ma 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Coraz więcej znika, a miało być więcej.😂

oznacz moderatorów
WielkiPlantronik
#11 Animator#

Nie ma w Olkuszu, nie ma w Grecji, nie ma w Wenecji. Czy i kiedy punkty powrócą Allegro nie wie i przeprasza. Tyle w temacie, Alleluja i do przodu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bonczek1975 Dostępne punkty znajdziesz, korzystając z  wyszukiwarki: 
https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas. Jeżeli jakiegoś tutaj nie ma, oznacza to, że jest chwilowo niedostępny. Mapa jest odświeżana co 30 minut. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Muszę przyznać, że przez 2 dni praktycznie zero zmian. No może z 2 punkty więcej się pojawiło na mapce. A najlepsze jest to, że pewnie to ja coś miałem nie tak typu, żeby najlepiej usunąć i jeszcze raz zainstalować aplikację( teraz mi się mniej komfortowo robi zakupy na najnowszej wersji) , sprawdzić czy na komputerze dobrze działa itd. Dobrze, że nie robiłem resetu smartfona...Całej obsłudze allegro działa wszystko dobrze tylko u mnie nie. A i tak wyszło, że to nie z mojej strony problemy. Jak ja nie lubię jak dana firma wie o problemie ale zwodzi klienta. Zamiast wypuścić komunikat do wszystkich o takiej sytuacji to lepiej udawać , że problemu nie ma. Nie ładnie. Niby nic ale niesmak pozostał. 

oznacz moderatorów
bigcomp
#8 Zapaleniec#

Dziś wszystkie punkty kolporter zniknęły z mapy, wczoraj było ok.

Chyba wyłączę z ofert allegro one, bo nie będę jeździł 6 km w 1 stronę z paczką. To bez sensu.

Same problemy, w szablonie nie można ustawić na stałe punktu odbioru. Słabe to bardzo ...

oznacz moderatorów
michalkl1
#8 Zapaleniec#

Masakra. Coraz więcej punktów znika z mapy. To się nazywa promocja po polsku. Brawo. 

oznacz moderatorów
alterfan
#7 Wielbiciel#

W Katowicach również 0 punktów, dramat 😞

oznacz moderatorów
Kamil_Poznan
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Ostatnio dowiedziałem się o nowych paczkomatach One Box , ale kupując nie widzę, żadnego na mapie  wyboru. W tym tygodniu stanął nowy paczkomat przy ul. Kaszubskiej 17 w Bydgoszczy, jednak nie ma go jeszcze na ogólnej mapie tych punktów.

Czy coś wiadomo na ten temat?

 

oznacz moderatorów
PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie też miałem o to zapytać. W Krakowie jako sprzedawca od kilku dni nadaję paczki w One Box przy ul.Balickiej 100 ale gdy sam chciałem skorzystać z dostarczenia zakupów do tego paczkomatu okazało się że nie ma go na mapce.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kamil_Poznan @PanGrzegorzP Cześć. Wszystkie dostępne punkty znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas. Ta mapa aktualizuje się co 30 minut i pokazuje aktualne i dostępne Automaty Paczkowe z których możecie korzystać. Jeśli okaże się, że automat One Box jest wyłączony lub przepełniony - sprawdzicie to na tej mapce.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bigcomp
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, w mojej okolicy paczkomat allegro stał 4 miesiące zanim został uruchomiony, także to że stoi to jeszcze nic nie znaczy. Może teraz przyspieszą uruchamianie ??!. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów