anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro OneBox nie doreczone

antolek
#7 Wielbiciel#

Po raz kolejny przesyłki Allegro na najwyższym poziomie dziadostwa. Nie ma miejsca w Paczkomatcie i UJ... W aplikacji nawet nie wiem co mogę zrobić bo mam informacje że problem z dostarczeniem przesyłki i koniec przekazu. Ostatni raz z tym dziadostwem.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

A co na to sprzedajacy?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Przecież to kupujący wybrał taką formę przesyłki > na pewno miał też do wyboru inne > Ty byś chciał zwalić winę na sprzedającego (jak zwykle)

Wg. Ciebie to sprzedający nie odpowiada tylko za "gradobicie, koklusz i trzęsienie ziemi > "Seksmisja"🙄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Spodziewasz się że sprzedający na białym rumaku paczkę dowiezie ?

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@LEW433  napisał(a):

A co na to sprzedajacy?


@LEW433 A co na to Allegro, skoro to ich własna wysyłka firmowana swoją marką? Serwis się w tym momencie ośmiesza.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@LEW433 Sprzedawca nie odpowiada za braki skrytek w automacie jak i za to że w wielu miastach czy miejscowościach takowych w ogóle nie ma. Klient wybierając taką formę dostawy sam powinien liczyć się z jakością obsługi oferowaną przez firmę dostawczą. Referencje łatwo sprawdzić ,czytać każdy umie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiada sprzedający i możecie sobie pisać i "wrzeszczeć" co chcecie to kupujący ze sprzedającym podpisuje umowę na dostarczenie a wasza sprawa że jak to zrobicie, wy podpisujecie z Allegro i kupującego to nie obchodzi. Po co to wszystko piszecie i wprowadzacie w błąd kupujących?  Nie musicie udostępniać tej formy dostawy, wielu tu z was pisało że ma Smarta "gdzieś' itd. więc po co to udostępniacie, przecież wg prawa wy sprzedajacy odpowiadacie za przesyłkę do chwili odbioru przy zakupie konsumenckim.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@LEW433 to ty udajesz wielkiego obrońcę chłamu firmy Allegro i spychasz pełną odpowiedzialność za nieudolnośc firmy na sprzedawców. Co z tego że ustawa mówi to czy tamto. To jest usługa allegro i to allegro powinno tu interweniować na pierwszej linii. To jest wysyłka własna pod własną marką, i to z pocałowaniem ręki pracownicy tejże firmy powinni rozwiązywać problemy i przepraszać zarówno Sprzedawcę jak i Kupującego.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 A skąd wiesz, że to był zakup konsumencki? > jesteś jakimś jasnowidzem? > czy to tylko "widzi mi się, że"?

Ja wiem, że dla Ciebie każdy pretekst jest dobry, aby najechać na sprzedającego > zająłeś miejsce "naczelnej" i pękasz z dumy?

"szczęśliwy w swym szaleństwie, człowiek wziął w ramiona diabła"

oznacz moderatorów

antolek
#7 Wielbiciel#

Sprzedający ma umiarkowany wpływ na jakość przesyłek i jego wpływ jest minimalny. Każdy z nas ma dostęp do informacji że przesyłki Allegro OneBox opóźniają się tak samo jak przesyłki PP idą dekady. Jest to świadoma decyzja wyboru sposobu dostawy przez kupującego ale trochę też decyzja sprzedającego o umoeszczeniu takiej formy w swojej aukcji. Niestety Allegro jako monopolista wymusza tą formę vobja aktywnie promuje. Ja ze swojej strony jako kupujący wiem żeby nie wybierać PP oraz Allegro jako dostawcy. Tyle w temacie. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@antolek Podaj proszę numer przesyłki, której dotyczy problem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

antolek
#7 Wielbiciel#

A0002MK6K1

oznacz moderatorów