anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay pozostałe środki

MAMY ROZWIĄZANIE!
kelesky
#7 Wielbiciel#

Witam,

Chce zakupić konsole XBOX i rozłożyć kwotę 1300zl na 3 raty 0% (mam SMART), przy składaniu wniosku dostaje 4200zł. Jeśli zapłacę kwotę za XBOX to reszta przyznanych mi środków może zostać na koncie bez żadnych konsekwencji? Nie potrzebuje więcej niż 1300

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kelesky Cześć. 🙂 Nie jestem pewna, czy dobrze Cię zrozumiałam, ale przy płatności z Allegro Pay nie ma możliwości częściowego opłacenia zakupu przelewem. Całość kwoty za konsolę zostanie rozłożona na raty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kelesky
#7 Wielbiciel#

Racja, źle sprecyzowałem pytanie. Chodzi o to, czy środki które pozostaną po opłaceniu Xboxa mogą zostać na koncie bez żadnych opłat i jak długo będą one na koncie? Potrzebuje tylko 1300zł "kredytu", nie 4200

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kelesky Tak, limit (czyli pozostałe środki) Allegro Pay będą dostępne na koncie bez żadnych opłat. 🙂 Nie musisz wykorzystywać całości na zakupy. Po prostu wykorzystaj tyle, ile potrzebujesz 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kelesky taak allegro przyznało Ci 4200 ale jak kupisz za 1300 to tyle masz do spłacenia a reszta nie wykorzystana leży bez żadnych opłat na kolejne zakupy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kelesky
#7 Wielbiciel#

a ile to sobie może tak leżeć ? bo tylko 1300 potrzebuje ;D

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kelesky ile chcesz, to Twój limit po kupnie spadnie Ci do 2900 potem po spłacie będziesz miał możliwość kupienia coś do 4200 i tak w kółko, puki nie wypowiesz umowy pay 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów