anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Polecam przelew środków

Smazurekk
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

9 grudnia 2021 dostałam informację że zlecono wypłatę środków z allegro polecam, dziś jest 14 grudnia 2021 a pieniędzy na koncie brak.. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Smazurekk, pieniądze z poleceń wypłacamy automatycznie do końca każdego miesiąca - zgodnie z regulaminem przelew wysyłamy na wskazany rachunek bankowy do 15go dnia miesiąca. Gdybyś nie miała tych środków jutro do końca dnia, daj, proszę znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Adi9203
#7 Wielbiciel#

Witam, przelew za Allegro Polecam nie dotarl na moje konto co trzeba zrobic?

oznacz moderatorów

asiak757
#8 Zapaleniec#

U mnie taka sama sytuacja, pieniędzy na koncie nadal nie ma 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@asiak757 Tak jak pisała wcześniej @mr_oma, jeśli do jutra pieniądze nie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, napisz proszę do nas ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

TairishaSee
#8 Zapaleniec#

Nadal nie ma przelewu

oznacz moderatorów

myszka_m2
#7 Wielbiciel#

Witam. 9.12.2021 zlecono wypłatę nagrody z Allegro Polecam. Do tej pory jednak nie otrzymałam przelewu, a zgodnie z regulaminem , wpłata powinna dojść do 15go każdego miesiąca. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

 

Nagrody z poleceń będziemy wypłacać Ci automatycznie do piętnastego każdego miesiąca. Aby dokonać wypłaty, musi zostać spełnionych kilka warunków:

  • nagrody z poleceń są gotowe do wypłaty, tj. minął okres, w którym kupujący mógł dokonać zwrotu oferty, za którą przyznaliśmy prowizję,
  • uzbierałeś minimum 20 zł, 
  • uzupełniłeś swoje dane w panelu Allegro Polecam
oznacz moderatorów

asiak757
#8 Zapaleniec#

Skoro w panelu jest informacja, że wypłata środków została zlecona już 9.12 to warunki zostały spełnione.. Pytanie co z tymi środkami się zadziało skoro od 9 nikt ich nie dostał

oznacz moderatorów

TairishaSee
#8 Zapaleniec#

Nadal nie ma przelewu. Prosimy o wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów

Misha_chan
#7 Wielbiciel#

Ta sama sytuacja, wypłata zlecona 9.12 i pieniędzy na koncie brak

oznacz moderatorów

TairishaSee
#8 Zapaleniec#

Wiadomo coś na temat naszych przelewów?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TairishaSee @Misha_chan @asiak757 @Smazurekk @myszka_m2 wyjaśniam to dla Was, poproszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z wszystkimi informacjami. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Smazurekk @TairishaSee @Misha_chan @asiak757 @myszka_m2 otrzymałam odpowiedź, że dziś wypłaty powinny zaksięgować się na Waszych kontach. 
Gdyby tak się nie stało, to bardzo proszę o informację. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Rutek_CH
#8 Zapaleniec#

przelewu nie ma

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rutek_CH @Adi9203 w tym miesiącu 15sty przypadał w sobotę, więc przelew powinien trafić na Wasze konta dzisiaj do końca dnia. Konsultuję to dla Was, dam znać gdy otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Malvinqa
#9 Pomysłodawca#

dalej nie ma przelewu 😕

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Malvinqa dziękuję za informację, poprosiłam o weryfikację i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 
@Rutek_CH @Adi9203 poprosiłam też o sprawdzenie Waszych przelewów. Dam znać, gdy tylko dowiem się czegoś na ten temat!  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Malvinqa
#9 Pomysłodawca#

Przelew już dotarł.  Ale po terminie i zastanawiam się , skąd te opóźnienia. Wypłata 10.01 a przelew przyszedł dopiero 18.01.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Malvinqa stało się tak, ponieważ fundusze z Allegro Polecam są wypłacane 15 dnia każdego miesiąca (pod warunkiem, że uzbiera się minimum 20 zł do wypłacenia). Jeśli 15 przypada na dzień wolny od pracy (a w styczniu to była sobota) to są wypłacane w kolejnym dniu roboczym. Twoja wypłata została zlecona przez nas w poniedziałek, ale najwyraźniej Twój bank zaksięgował ją na koncie dopiero we wtorek. 

@Rutek_CH w Twoim przypadku nie było zleconej wypłaty w styczniu. Być może do 10 stycznia (kiedy zlecamy wypłaty) uzbierało się tam mniej, niż 20 zł? Możesz to sprawdzić tutaj. W takim wypadku uzbierane pieniądze wypłacimy w lutym. 

@Adi9203 sprawdziliśmy, że konto z którego piszesz nie jest w Allegro Polecam. Możesz aktywować program tutaj, najpierw trzeba zaakceptować regulamin, a później kliknąć [dołącz do programu]. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów