anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Polecam przelew środków

Smazurekk
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

9 grudnia 2021 dostałam informację że zlecono wypłatę środków z allegro polecam, dziś jest 14 grudnia 2021 a pieniędzy na koncie brak.. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Smazurekk, pieniądze z poleceń wypłacamy automatycznie do końca każdego miesiąca - zgodnie z regulaminem przelew wysyłamy na wskazany rachunek bankowy do 15go dnia miesiąca. Gdybyś nie miała tych środków jutro do końca dnia, daj, proszę znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Adi9203
#7 Wielbiciel#

Witam, przelew za Allegro Polecam nie dotarl na moje konto co trzeba zrobic?

oznacz moderatorów

asiak757
#8 Zapaleniec#

U mnie taka sama sytuacja, pieniędzy na koncie nadal nie ma 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@asiak757 Tak jak pisała wcześniej @mr_oma, jeśli do jutra pieniądze nie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, napisz proszę do nas ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TairishaSee
#8 Zapaleniec#

Nadal nie ma przelewu

oznacz moderatorów

myszka_m2
#7 Wielbiciel#

Witam. 9.12.2021 zlecono wypłatę nagrody z Allegro Polecam. Do tej pory jednak nie otrzymałam przelewu, a zgodnie z regulaminem , wpłata powinna dojść do 15go każdego miesiąca. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

 

Nagrody z poleceń będziemy wypłacać Ci automatycznie do piętnastego każdego miesiąca. Aby dokonać wypłaty, musi zostać spełnionych kilka warunków:

  • nagrody z poleceń są gotowe do wypłaty, tj. minął okres, w którym kupujący mógł dokonać zwrotu oferty, za którą przyznaliśmy prowizję,
  • uzbierałeś minimum 20 zł, 
  • uzupełniłeś swoje dane w panelu Allegro Polecam
oznacz moderatorów

asiak757
#8 Zapaleniec#

Skoro w panelu jest informacja, że wypłata środków została zlecona już 9.12 to warunki zostały spełnione.. Pytanie co z tymi środkami się zadziało skoro od 9 nikt ich nie dostał

oznacz moderatorów

TairishaSee
#8 Zapaleniec#

Nadal nie ma przelewu. Prosimy o wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów

Misha_chan
#7 Wielbiciel#

Ta sama sytuacja, wypłata zlecona 9.12 i pieniędzy na koncie brak

oznacz moderatorów

TairishaSee
#8 Zapaleniec#

Wiadomo coś na temat naszych przelewów?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TairishaSee @Misha_chan @asiak757 @Smazurekk @myszka_m2 wyjaśniam to dla Was, poproszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z wszystkimi informacjami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Smazurekk @TairishaSee @Misha_chan @asiak757 @myszka_m2 otrzymałam odpowiedź, że dziś wypłaty powinny zaksięgować się na Waszych kontach. 
Gdyby tak się nie stało, to bardzo proszę o informację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Rutek_CH
#8 Zapaleniec#

przelewu nie ma

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rutek_CH @Adi9203 w tym miesiącu 15sty przypadał w sobotę, więc przelew powinien trafić na Wasze konta dzisiaj do końca dnia. Konsultuję to dla Was, dam znać gdy otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Malvinqa
#9 Pomysłodawca#

dalej nie ma przelewu 😕

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Malvinqa dziękuję za informację, poprosiłam o weryfikację i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 
@Rutek_CH @Adi9203 poprosiłam też o sprawdzenie Waszych przelewów. Dam znać, gdy tylko dowiem się czegoś na ten temat!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Malvinqa
#9 Pomysłodawca#

Przelew już dotarł.  Ale po terminie i zastanawiam się , skąd te opóźnienia. Wypłata 10.01 a przelew przyszedł dopiero 18.01.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Malvinqa stało się tak, ponieważ fundusze z Allegro Polecam są wypłacane 15 dnia każdego miesiąca (pod warunkiem, że uzbiera się minimum 20 zł do wypłacenia). Jeśli 15 przypada na dzień wolny od pracy (a w styczniu to była sobota) to są wypłacane w kolejnym dniu roboczym. Twoja wypłata została zlecona przez nas w poniedziałek, ale najwyraźniej Twój bank zaksięgował ją na koncie dopiero we wtorek. 

@Rutek_CH w Twoim przypadku nie było zleconej wypłaty w styczniu. Być może do 10 stycznia (kiedy zlecamy wypłaty) uzbierało się tam mniej, niż 20 zł? Możesz to sprawdzić tutaj. W takim wypadku uzbierane pieniądze wypłacimy w lutym. 

@Adi9203 sprawdziliśmy, że konto z którego piszesz nie jest w Allegro Polecam. Możesz aktywować program tutaj, najpierw trzeba zaakceptować regulamin, a później kliknąć [dołącz do programu]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów