anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo decyduje o adresie wysylki, nie ja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Super_Bizon
#8 Zapaleniec#

Już po raz drugi Allegro samo zadecydowało do którego paczkomatu wysłać moja paczkę mam ochotę użyć nie cenzuralnych słów oczywiście paczka wysyłana jest do najbliższego paczkomatu który zazwyczaj jest albo przepełniony albo nie ma gdzie obok niego stanąć samochodem dlatego zamawiam do paczkomatu blisko swojej pracy myślałem że to mój błąd za 1 razem i że za szybko kliknąłem kup teraz natomiast teraz już wiem że to Allegro samo decyduje gdzie zamawiam paczki żałosne 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@golf-x "Z drugiej strony jednak zmieniłam paczkomat na inny i od tamtej pory podpowiada mi ten nowy (ostatni wybrany chyba).

Tak więc, coś jest nie tak z ustawieniami lub komputerem bo u mnie po zmianie pamięta."

Owszem, przez stronę www pamięta, ale przez aplikację Allegro na androida nie pamięta i uparcie ustawia ten najbliższy "niewygodny" paczkomat. 
Podobnie z punktami odbioru. Mam w identycznej odległości od domu placówkę pocztową i sklep Żabka. Wolę Żabkę bo jest czynne 6:00-23:00 i nigdy nie ma kolejek, a ta cholera zawsze uparcie ustawia pocztę czynną w niektóre dni tylko do 15:00 gdzie często są kolejki i gdzie nie mogę za jednym razem piwa sobie kupić. 

oznacz moderatorów
golf-x
#9 Pomysłodawca#

@glenmoranghie , cóż mogę rzec. Współczuję i łączę się w bólu.

A tak z innej beczki - próbowałaś/eś w wyłączyć GPS-a ?

Z drugiej strony chyba prościej wskazać paczkomat niż za każdym razem GPS-a wyłączać i włączać

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie "Owszem, przez stronę www pamięta, ale przez aplikację Allegro na androida nie pamięta i uparcie ustawia ten najbliższy "niewygodny" paczkomat." - może po prostu wyłącz lokalizację w telefonie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@Knowhere "Jakbyś przestał czepiać się słówek" 

W tym wątku widać wyraźnie kto tu się czepia.
Jeżeli walisz babola, a potem masz o to pretensje do czytelników, to coś jest z tobą nie halo.

"może po prostu wyłącz lokalizację w telefonie."
panie wszechwiedzący, prawie nigdy nie włączam lokalizacji w telefonie bo żre baterię jak dzika. Więc znowu pudło.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Nigdzie nie walnąłem babola, tylko co najwyżej użyłem skrótu myślowego. Nie miałem też pretensji, tylko wyjaśniłem jak wójt krowie na rowie. Tak czy owak to już nie moja wina, że Twoje myśli nie nadążają za moimi😏

Co do GPS-a: osoby, która przede mną zasugerowała Ci podobne rozwiązanie, już nie punktujesz? Nadal będziesz odwracał kota ogonem i twierdził, że to nie Ty jesteś tym, który się czepia?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@Knowhere "Nigdzie nie walnąłem babola, tylko co najwyżej użyłem skrótu myślowego." 

Nieprawda. Podawanie odległości w metrach kwadratowych nie jest żadnym skrótem myślowym tylko pospolitym babolem. Piszesz byle jak, i jeszcze masz o to pretensje do czytelników. To trzeba mieć tupet. 

A co do "osoby która pierwsza zwróciła uwagę na GPS", to ta osoba w odróżnieniu od ciebie była uprzejma, więc nie ma żadnego powodu by ją punktować.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Pospolitego babola to byś nie rozpoznał nawet wtedy, gdyby wyskoczył zza krzaka i kopnął cię w to, na czym siedzisz. Jeśli ja piszę "byle jak", to ty myślisz byle jak (co widać m.in. po tym, że ciągle masz pretensję o moją rzekomą "pretensję").
A na uprzejmość trzeba sobie zasłużyć - ciebie natomiast traktuję z wzajemnością.

Jak dla mnie temat zakończony, bo widzę że jesteś jednostką, która ma w sobie coś z rycerza, a z koniem kopać się nie będę.

PS Skoro masz wyłączonego GPS-a, to może jednak go włącz - może dzięki temu trafisz do paczkomatu odległego o zaledwie 350 metrów w linii prostej drogą krótszą niż 4 km😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

O, widzę że nerwy puściły. Atak personalny który na mnie przypuściłeś świadczy głównie o tobie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie @Knowhere Proszę Was obu o powstrzymanie się od wpisów, które obrażają drugą stronę. Wielokrotnie już pokazaliście, że potraficie dyskutować bez prowokowania się nawzajem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not "Wielokrotnie już pokazaliście, że potraficie dyskutować bez prowokowania się nawzajem." - chyba mnie z kimś pomyliłaś, bo w żadnym innym temacie (poza tym) z nim nie dyskutowałem w ten sposób (na który sam sobie zasłużył).
Nie dałbym też uciąć sobie ręki za to, że w ogóle w jakimkolwiek innym temacie wymieniałem z nim posty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Dziś miałem do odebrania dwie przesyłki z paczkomatu, obie zakupione na Allegro przez stronę www na jednym i tym samym komputerze. Z tym że jedna była w jednym paczkomacie, a druga w innym, tym "niewygodnym". Pomyślałem sobie że może przekierowali z powodu przepełnienia, ale nie! To Allegro mi zmieniło wybrany przeze mnie paczkomat, a ja tego nie zauważyłem. Tak więc należy uznać że również na komputerze z windowsem działa toto losowo jak chce, raz zapamiętuje ostatnio wybrany paczkomat, a innym razem samo decyduje, bo przecież użytkownik jest idiötą i samodzielnie nie potrafi zdecydować co dla niego najlepsze, trzeba to zrobić za niego. Ciekawe kiedy Allegro samo zacznie decydować co powinienem kupić, i samo będzie płacić za to z mojego konta pobierając sobie oczywiście stosowną prowizję frown

oznacz moderatorów
titek28
#2 Obserwator#

czy rozwiązał Pan problem ?? Ja tez mam podobny ale ze swoim własnym adresem wpisuje numer domu 6,a usilnie od roku wszystko co idzie kurierem przychodzi na numer 8a, glupio mi juz przed tymi ludzmi. 

oznacz moderatorów