anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro share - dziwne naliczenie

grucha6813
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Cześć, gdzie można zgłosić błędne naliczenie w programie allegro share?
Poleciłem użytkownikowi 3 produkty i na moich oczach klikał w reflink przed dodaniem do koszyka, natomiast naliczenie jest błędne. Zakupy 28 grudnia 2023 15:42
Lodówka na kwotę 2499,

Zestaw płyta indukcyjna na kwotę 1969,

zlewozmywak na kwotę 539,

Natomiast moja historia allegro share (to jest jedyna pozycja) zawiera poprawnie naliczony produkt zlewozmywak, nie zawiera lodówki i płyty indukcyjnej oraz zawiera dziesiątki rzeczy których raczej nie polecałem.... Nawet gdyby te drobne pozycje zsumować w jedno, to nie "starcza" punktów na żaden z pozostałych produktów.

Użyte - wygenerowane przeze mnie reflinki to:

https://allegro.pl/oferta/zlew-zlewozmywak-granitowy-dwukomorowy-duze-komory-10993146084?utm_medium=...

 
 

grucha6813_0-1704739365274.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@grucha6813 Cześć, napisz do nas w tej sprawie bezpośrednio przez formularz. Sprawdzimy historię Twoich punktów i postaramy się wyjaśnić sprawę. 🙂 https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e2e1f990-74d6-4bea-9b5c-a408bde7983d 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

grucha6813
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem. Zamknijmy wątek dopiero jak się wyjaśni proszę 🙂

oznacz moderatorów

rafal199312
#7 Wielbiciel#

Czy cos się u ciebie wyjaśniło? Bo ja mam wrażenie że mi nie zalicza większości sprzedaży.

oznacz moderatorów

grucha6813
#8 Zapaleniec#

z 6 razy przebijalem się mailowo z supportem, bo postępujemy jak przy AllegroPolecam i nie działa. Dostałem w końcu odpowiedź "W tej sytuacji należy zakupy wykonywać osobno - po wejściu w link polecający zamiast dodawać zakupy do koszyka kliknąć w "Kup teraz". W ten sposób zakupy będą zaliczane do odpowiedniego linku polecającego.
Z poziomu koszyka proponuje łączyć zakupy, które są w tej samej kategorii. "


Tak więc monety a nie gotówka i jeszcze takie utrudnienia...

oznacz moderatorów

rafal199312
#7 Wielbiciel#

Ja miałem tak że z 6 tys. spadło mi do 600 zł ledwo to jeszcze bylo na Allegro Polecam. Pisałem do nich, dawałem screeny i nic. Cały czas ze musze podać ID zamówienia ale jak ktoś promuje globalnie to jak mam mieć ID... Znalazłem jeszcze kilka tematów na forum i tam ludzie mieli to samo. Zyski im spadły o 80% albo i więcej. Aktualnie na tym nowym programie ciężko zarobić 500 zł miesięcznie a kiedyś szlo zarobić 10 razy tyle ponad. Ogólnie wałek z tym programem i tyle bo wątpię że tak mało mam sprzedaży a nic im nie udowodnię.

oznacz moderatorów