anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro wymaga rozwiązania captcha

Client:43151852
#7 Wielbiciel#

Witam. Konto mojej żony do dziś działało normalnie, logowała się poprzez login i hasło. Nagle pojawił się komunikat o konieczności rozwiązania captchy. Co ciekawe - żadnej captchy nie ma. Po wielu próbach logowania kilka razy pojawiła, ale po zaznaczeniu właściwych obrazków, nadal wraca do komunikatu o konieczności rozwiązania, nie loguje się na konto. Nie pomaga usunięcie ciasteczek i historii, zmiana przeglądarki i operatora internetu. Ten sam problem jest na telefonie i komputerze. Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie? Dzięki. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Jezu...napisz bezposrednio do zrodla czyli do Allegro 😮

To tak jak na forum pytałbyś o przyczyny braku erekcji 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43151852 Jeśli Twoja żona korzysta z tej samej sieci na telefonie i komputerze to najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że na komputerze coś blokuje prawidłowe ładowanie części serwisu. Może na to wpłynąć np. jakiś dodatek do blokowania reklam w przeglądarce lub inna aplikacja, która blokuje reklamy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:43151852
#7 Wielbiciel#

Dzięki, ale próbowałem już u trzech różnych operatorów internetu, na dwóch telefonach i komputerze, na różnych przeglądarkach i nadal to samo. Co ciekawe, moje konto wchodzi  bez problemu.  Czy jest jakiś bezpośredni kontakt do serwisu Allegro, na który mógłbym napisać lub zadzwonić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43151852 Tak, napisz proszę do nas przez ten formularz zgłoszeniowy i dołącz zrzuty swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną z okna przeglądarki. Zaznacz też proszę, że próbowałeś już u różnych operatorów i różnych przeglądarkach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów