anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie licytacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Robert031279
#7 Wielbiciel#

zalicytowałem towar którego niedoczytałem gdyrz sprzedający nie wycofuje ofert oraz nie przyjmuje zwrotów.Co mogę zrobić jeśli sprzedawca nie wycofa oferty i wygram? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL to nic nie musisz robić a aukcja u sprzedawcy sama się wznowi po 5 dniach . Na normalnym allegro po wygraniu możesz anulować zamówienie .

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Robert031279 W teorii powinieneś zapłacić ale jeśli tego nie zrobisz to sprzedający i tak nic na to nie poradzi (chyba, że pójdzie do sądu). Jeśli wygrasz to wyślij przez centrum wiadomości sprzedającemu informację, że odstępujesz od umowy zakupu. Będzie się on wtedy mógł ubiegać o zwrot prowizji. 
Na przyszłość postaraj się czytać dokładnie treść oferty przed licytowanie bo jeśli np. Sprzedający miał wykupione promowanie a Ty zrezygnujesz z zakupu to nikt mu tych kosztów nie zwróci…

oznacz moderatorów
Robert031279
#7 Wielbiciel#

tylko że sprzedający sam wprowadził w błąd bo wystawił towar jako nowy co mnie skłoniło do licytacji a po zdięciach widać że to było używane i jeszcze brak możliwości zwrotu zrobił.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To zgłoś taką ofertę.

oznacz moderatorów
Robert031279
#7 Wielbiciel#

licytacja zgłoszona i zamknięta przez allegro za niezgodność z opisem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na AL jak wygrasz i nie opłacisz nie dojdzie do zakupu, na zwykłym możesz wysłać prośbę o wycofanie z licytacji:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/licytuje

oznacz moderatorów