anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie paczki

Client:55573944
#2 Obserwator#

anulowalam zamówienie podczas gdy status był „oczekuje na nadanie”. Dostałam adres na który mam odesłać paczkę ale ja tej paczki nawet nie mam i jestem w trakcie wyprowadzki wiec nie wiem czy zdążę ją odebrać, jeśli jednak uda się odebrać to czy mogę ją zatrzymać? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55573944 Skontaktuj się ze sprzedajacym. Jeśli jeszcze nie wysłał przesyłki, poinfomuj go, że z niej rezygnujesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:55573944
#2 Obserwator#

Pisałam natomiast paczka jest z Chin i sprzedający niekoniecznie odpowiada od razu. Gdy jednak paczka zostanie wysłana a jej nie odeśle to po prostu nie zostaną mi zwrócone pieniądze? A co jeśli jej w ogóle nie odbiorę bo będę mieszkać już pod innym adresem? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55573944 Jeśli nie odbierzesz przesyłki, wróci ona do sprzedającego. Wówczas powinien Ci oddać pieniądze. Gdyby tak się nie stało, możesz się do nas zgłosić. Pomożemy w wyjaśnieniu sprawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:55573944
#2 Obserwator#

A jeśli zatrzymam paczkę mimo ze ja anulowalam? Po prostu pieniądze nie zostaną zwrócone a ja będę miała paczkę tak? Czy jeśli ją odbiorę będę zobowiązana do zwrotu? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55573944 Zamówienie nie jest anulowane w naszym systemie, wybrałaś opcję zwrotu. Jeśli odbierzesz przesyłkę i ją zatrzymasz, pozostanie jedynie poinformować o tym sprzedającego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów