anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu w allegro pay

Client:48944032
#8 Zapaleniec#
  • Witam kupiłam produkt przez allegro pay po czym anulowalam transakcje sprzedający od 7 dni nie przesyła zwrotu nie można rozpocząć dyskusji co jest absurdem . Jak allegro zabezpiecza kupujących przed takimi sytuacjami nie zamierzam spłacać rat za coś czego w życiu nie widziałam na oczy chyba w tej sytuacji raty powinny przejść na sprzedającego 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48944032 Po anulowaniu zakupu w opcji Allegro Pay pieniądze nie wracają do Ciebie, tylko powtórnie zasilają Twój limit na kolejne zakupy.

Do anulowanego zakupu Dyskusji nie otworzysz, ale możesz poprosić o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... zadziała podobnie, sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat i wpłatę zwróci.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak jest niestety po anulowaniu zakupu, tu masz to opisane: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/dlaczego-nie-mozna-zalozyc-dyskusji-do... Kasa nie wraca do Ciebie tylko do allegro pay.

oznacz moderatorów

Client:48944032
#8 Zapaleniec#

Tak mam tylko nadzieję że pieniądze tam wrócą ogólnie ciężko się dogadać z tym sprzedającym .

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wróci nie martw się, za dużo sprzedawca ma do stracenia.😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48944032 Jak masz Smarta to możesz nie anulować zakupu, zawsze można zrobić zwrot i wówczas możesz otwierać dyskusję, tak normalnie.😁

oznacz moderatorów

Client:48944032
#8 Zapaleniec#

Mam nauczkę dziękuję za podpowiedź 🙆😅

oznacz moderatorów

Client:48944032
#8 Zapaleniec#

Poczekam do poniedziałku jak nic się nie zmieni to wypełnię formularz 😉

oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#11 Animator#

Termin 14 dni, które sprzedawca ma na zwrot jeszcze nie upłynął. 

oznacz moderatorów

Client:48944032
#8 Zapaleniec#

Tak jeszcze nie ale tak jak wspomniałam jest problematyczny kontakt ze sprzedającym co mnie trochę martwi tym bardziej że pierwszy raz zrobiłam błąd przy zamówieniu i je anulowalam dokonałam zakupu 2 raz przedmiot (piaskownica i ławeczka ) przyszedł uszkodzony i odbiegający od opisu jak i zdjęć sprzedający zapewnił że zamówią kuriera który przyjedzie i wymienia produkt czekam 3 dzień a tu kuriera brak tak jak i odpowiedzi na wiadomości 🙃

oznacz moderatorów