anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:48894664
#1 Nowicjusz#

dzień dobry mam taki problem a mianowicie chodzi  o to, że zamowilem sobie przedmiot i zanim on zostal nadany go anulowalem tzn. kliknalem anuluj zakup w allegro po czym przyszla mi wiadomosc ze paczka zostala nadana i napisalem do sprzedajace ze anunlowalem zakup po czym on odpowiedzial ze prosi o zgloszenie odstapienia przez allegro i co ja mam zrobic

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Anulowałeś zakup w zakładce Kupione? Nic więcej nie musisz robić, to jest odstąpienie od umowy i to wystarczy. Nie musisz odbierać paczki, jeśli została wysłana po anulowaniu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Kliknij [ zwróć całość lub część zakupu ] w transakcji 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma potrzeby dwa razy odstępować od umowy, raz już odstąpił. Przy Anulowaniu w zakładce kupione jest napisane wyraźnie, że jest to odstąpienie od umowy.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

nie ma nie ma, ale nie zaszkodzi odklikać 😛 ja bym dla pewności odkliknął 🙂

Chuck Norris to już miał zwrot zanim jeszcze zdążył zalogować się na allegro 😃

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zaszkodzi, ponieważ sprzedawca uzna sobie to drugie odstąpienie, już po wysyłce i kupujący będzie musiał ponieść koszt przesyłki zwrotnej, a w obecnej sytuacji nie musi go ponosić.

oznacz moderatorów
White_Dove_
#12 Orędownik#

"

Kiedy możliwość anulowania zakupu jest niedostępna

Jeśli w zakładce Kupione, po przejściu do szczegółów zamówienia, nie widzisz opcji anulowania zakupu, a jedynie Zwrot towaru, oznacza to, że:

  • Sprzedający zaczął realizować Twoje zamówienie - zmienił jego status lub podał numer do śledzenia przesyłki.
  • Minął czas, w którym można było anulować zakup.
  • Sprzedający wyłączył możliwość anulowania zakupu w swoich ofertach - chcemy dać sprzedającym możliwość dostosowania się do nowej sytuacji, dlatego obecnie mogą wyłączyć anulowanie zakupu w swoich ofertach.
  • W zamówieniu wybrano metodę dostawy "wysyłka e-mailem" - niezależnie od kategorii, w której towar został zakupiony."
oznacz moderatorów