anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

Client:37921371
#8 Zapaleniec#

Rok temu kupiłem ładowarka za 44zł i po Anulowanie sprzedaca nie zwrócił pieniędzy a mówił ze zwrócił pokazywał  dowód zapłaty a pieniędzy nie przyszły Anulowałem dyskusjie ale widzę że mogę zwrócić do tematu czy dalej mogę domagać zapłaty czy już jest za późno 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:37921371 pewnie że możesz ale czemu nie zrobiłeś tego od razu, wiesz jak ciężko teraz odnaleźć takie zamówienia kwity itp. ?

Sprawdź dokładnie konto z którego była płatność ! bo zawsze się okazuje że jednak były 🙂

Kwestia ile czasu jest za złożenie reklamacji w banku ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37921371 za to zamówienie zapłaciłeś metodą Allegro Pay, więc nie otrzymasz zwróconych środków na swoje konto. Sprzedający poprawnie zlecił go dla Ciebie w naszym systemie, więc my rozliczyliśmy go na Twoim saldzie w Allegro Pay.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:37921371
#8 Zapaleniec#

Pewnie chodzi pani  o ten ostatni zakup Anulowany to Allegro Pay zwróci mi kasę bo jest napłata mi chodzi o  Ładowarka indukcyjna retoo 2000 mA kupiłem dwie za 44.78  też przez Allegro Pay zakup został  anulowany ja go spłaciłem i nie miałem zwrotu dałem sobie już spokój ale po prawie roku mogę znowu odnowić rozmowę i domagać się zwrotu pieniędzy czy nie ??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37921371 sprzedający w zamówieniu nr 73f9c1c0-49f0-11ed-b8c5-a542bb788b7c zwrócił wpłatę. Być może zwrot od sprzedającego został przekazany na poczet innych spłat z Allegro Pay, dlatego nie powstała nadpłata, aby to wyjaśnić, napisz do nas za pomocą tego formularza. Po telefonicznej weryfikacji tożsamości, Doradca Allegro Pay będzie mógł Ci pomóc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:37921371
#8 Zapaleniec#

No nie poszło poczet  innych wpłat i jestem na minucie 44.78

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Po roku i tak te 44,78zł zeżarła inflacja.

Dziwne, że po roku szukasz tych pieniędzy.

oznacz moderatorów

Client:37921371
#8 Zapaleniec#

Nieraz warto jest nawet po roku wyjaśnienić sprawę sprawo już prawie załatwienia 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37921371 nie widzę, abyś napisał do Allegro Pay za pomocą formularza, a tylko tak możesz dowiedzieć się gdzie jest ta wpłata. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:37921371
#8 Zapaleniec#

Dobrze Tak zrobię 

oznacz moderatorów

Client:37921371
#8 Zapaleniec#

Dziękuję już zrobiłem 

oznacz moderatorów