anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany zakup

michal197205
#7 Wielbiciel#

Witam.

Przed chwilą kupiłem telewizor. miał być zakup ratalny, kliknąłem PAU.  Zakup natychmiast anulowałem.  Teraz mam zablokowane płatności ratalne. W jakim czasie środki wrócą na konto PAY ? Chciałbym jak najszybciej zrealizować transakcję ratalną. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupiłeś i anulowałeś zakup przez "Kup teraz" a nie idzie kupić na raty to albo nie ma takiej możliwości w danej ofercie albo była tylko 1szt w ofercie,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@michal197205 anulowanie = się odstąpienie, sprzedawca ma do 14 dni na zwrot kasy, pewnie to będzie szybciej ale i tak licz się że nie prędzej niż wtorek - środa, kasa nie wraca automatycznie po anulowaniu, sprzedawca musi zlecić zwrot + do 3 dni roboczych rozlicza to allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

michal197205
#7 Wielbiciel#

Dzięki 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Niestety to troche potrwa. Ty pieniędzy nie zobaczysz najwyżej dostaniesz info o zwróceniu pieniędzy na konto Pay.

Jeżeli bedzie trzeba zapłacić ratę a pieniędzy ciągle nie będzie, to lepiej zapłąć ratę,  potem cię rozliczą   i dostaniesz zwrot nadpłaty.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@michal197205 jeśli zdążyłeś zapłacić za zakup i anulowałeś zamówienie, sprzedający ma 2 dni robocze na zwrot pieniędzy. Pieniądze wrócą wtedy na ten sam rachunek, z którego płaciłeś, czyli na umowę Allegro Pay.

Sprawdziłam i widzę, że sprzedający nie zwrócił jeszcze płatności. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów