anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro - licytuję

piimaa
#13 Ambasador#

W aplikacji Allegro na androida brakuje w zakładce LICYTUJĘ opcji wyświetlania kwoty MOJE MAKSIMUM oraz informacji navtemat ilości licytujących, informacji na temat ilości wyświetleń aukcji a także informacji ile zostało do końca aukcji. Widać tylko tytuł aukcji, fotkę i aktualną kwotę. W/w sygestie powinny znaleźć się pod tytułem aukcji, oszczędziło by to sporo czasu gdy ma się katastrofalnie wolne super LTE w telefonie, nie trzeba byłoby wchodzić z osobna w każdą aukcję, zwłaszcza wtedy gdy licytuje się w dziesiątkach aukcji.

Przy okazji przydałaby się także opcja wyłączania miniatur, usprawniłoby to użytkowanie. U mnie musi być święto aby w LTE było więcej jak 1 do 2Mbps bez względu na operatora więc zanim załadują się zbędne fotki mija dekada 🙂

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere No to nie bazuj i nie prowokuj. Masz coś przeciwko rozliczaniu się ze skarbówką?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96

"No to nie bazuj i nie prowokuj" - napisał ktoś, kto wczoraj bezskutecznie próbował sprowokować mnie😉

"Masz coś przeciwko rozliczaniu się ze skarbówką?" - tak jak większość Polaków, mam ambiwalentne odczucia w tej kwestii😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów