anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja allegro nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
qlombo
#9 Pomysłodawca#

Witam

Telefon z androidem 7. Jeszcze do niedawna miałam apkę allegro zainstalowaną i to najnowszą wersję - działała bez problemów. Musiałem ją odinstalować. Kiedy chciałem zainstalować ponownie - okazało się że nie wyświetla mi się w sklepie play(niezgodne z moim urządzeniem) Próbowałem ściągać z apkpure różne wersje, nowe i starsze i nie chcą mi się zainstalować. Jakie wymagania ma appka. Wydawało mi się że android 7 się łapie, zwłaszcza że dopóki nie odinstalowałem było ok.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

@qlombo 

Wymaga Androida 8.0 i nowsze

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@qlombo aktualna wersja aplikacji (7.33.1) wymaga Androida 8.0 lub nowszych wersji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
qlombo
#9 Pomysłodawca#

Genialnie...

7.28.1 jednak udało się zainstalować przez apkę apkpure. Baj allegro - lubię mój telefon i dopóki apki bankowe działają nie będę go zmieniał. 

oznacz moderatorów
kkkalinka
#1 Nowicjusz#

A co z użytkownikami Androidów 7.0?? Do kosza czy co?? Tyle kasy na nas zarobiliście a teraz wypad?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kkkalinka bezpieczeństwo co byś dalej bezpiecznie wydawał kasę 🙂 android 7 była dobra 6 lat temu teraz warto pomyśleć o 12 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

i to najlepiej kupionym na allegro 😀 (oczywiście z wadą prawną 🤣)

oznacz moderatorów
Client:43266003
#1 Nowicjusz#

Bezpieczeństwo powiadasz ? A może nowe smartfony z nowszymi, lepiej inwigilującymi androidami sprzedają się za słabo?

oznacz moderatorów
Client:69635596
#1 Nowicjusz#

Dziala na Android 7 przez apke apkpure

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:69635596 a kupowałeś już przez tę wersje aplikacji?

oznacz moderatorów
staszek346
#7 Wielbiciel#

Telefon wymagał resetu i po resecie nie ma aplikacji do pobrania. Powinna być wersja i na androida 7 oraz 8 lub wyzszy. wykonałem zakupu i nie mam możliwości sprawdzenia. Powinienem zostać poinformowany o takich zmianach,oraz mieć możliwość jakiś czas korzystać z wersji którą miałem. Gdyby nie reset kupował bym dalej i nikt by nie blokował i zmuszał do zakupu nowego telefonu Aplikacja  Allegro lokalne mnie nie interesuje, Allegro nie ma konkurencji było by inaczej.

oznacz moderatorów
krusin15
#2 Obserwator#

To na wskroś **piiip**yczne.

oznacz moderatorów
vesterlay
#2 Obserwator#

Data wydania androida 7 to 2016

Ostatnie komórki z androidem 7 zostały wydane na przełomie 2018-2019, więc w moim przypadku telefon w świetnej kondycji jest do wyrzucenia po zaledwie 5 latach. Niezła ekologia 🙂

Swoją drogą zastanawiam się czym jest umotywowana ta decyzja. Czy zależności aplikacji android nie są izolowane? Co ze słynnym systemem ART?

oznacz moderatorów