anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na mój adres przychodzą zwroty z allegro

Client:106784329
#8 Zapaleniec#

Witam, wczoraj i dzisiaj na mój adres przyszły dwie paczki opisane jako zwrot z allegro. W jednej z nich nie było w ogóle wypisanego odbiorcy, a w drugiej jest to "Mr. Fu". Nie sprzedaję i nigdy nie sprzedawałem niczego na allegro. Ponadto, skontaktowałem się telefonicznie (ponieważ była to przesyłka inpost) z nadawcą, który oświadczył mi, iż zgłosił sprawę do allegro i konto zostało zablokowane. Umówiłem się z nim na odesłanie paczki do paczkomatu na jego koszt. W dniu dzisiejszym babcia przyjęła przesyłkę z poczty polskiej. Już ją poinformowałem, żeby niczego nie przyjmowała. Niestety na tej paczce nie ma numeru telefonu do nadawcy i nie mam jak się z nim skontaktować.

Co mogę zrobić w tej sprawie? Nie uśmiecha mi przyjmować codziennie kilku paczek dlatego, że ktoś podał mój adres jako adres do zwrotów jakiegoś chińskiego badziewia. Próbowałem skontaktować się z allegro w tej sprawie poprzez formularz kontakt, ale nikt się do mnie nie odezwał.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106784329 będziemy potrzebować więcej informacji w tej sprawie, aby ustalić kto podał Twój adres do zwrotu, nie znalazłam podanej przez Ciebie w wiadomości e-mail oferty. Poprosiłam już o kontakt z Tobą w wiadomości e-mail, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, wkrótce ktoś się z Tobą skontaktuje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:106784329
#8 Zapaleniec#

W rozmowie z osobą której zwrot odebralem wczoraj ustaliłem, że to konto zostało już przez allegro zablokowane. Kiedy chciał mi wysłać Linka do oferty to też już jej nie było. Co mam robić z przesyłką odebrana dzisiaj? Mam ją odesłać czy umożliwicie mi jakoś kontakt z nadawcą? ID umowy na etykiecie z ww paczki to: 428122

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106784329 muszę poprosić Cię o cierpliwość, na razie nic nie rób z tą przesyłką. Doradca zaproponuje rozwiązanie tego problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:106784329
#8 Zapaleniec#

W takim razie czekam na dalsze informacje 

oznacz moderatorów

Client:106784329
#8 Zapaleniec#

Wiadomo już coś? Kiedy mogę liczyć na jakiś kontakt

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106784329 nie dostaliśmy jeszcze informacji w Twojej sprawie, ale będziemy działać, także możesz być spokojny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:106784329
#8 Zapaleniec#

Wiadomo już coś? Nie ukrywam że chciałbym w końcu odesłać te przesyłki do właściciela i dowiedzieć się o co chodzi z całą tą sytuacją.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:106784329 pytałeś sąsiadów?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Sąsiedzi raczej nie mają z tym nic wspólnego.
Chińczycy nierzadko podają losowe adresy do zwrotów - sam kiedyś trafiłem na ofertę od 'myfrienda' z adresem do zwrotów na jakiś losowy hotel w Kołobrzegu...

oznacz moderatorów