anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

archiwalne zakupy z 2015

6512
#7 Wielbiciel#

w jaki sposób mogę dotrzec do zakupów z roku 2015?  musze zrobić wydruk z tego roku

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@6512 Napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Wygenerujemy do Ciebie zestawienie zakupów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

6512
#7 Wielbiciel#

zrobilem przez formularz i nie dostalem do dzis odpowiedzi

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@6512 Podaj mi proszę numer wiadomości, którą do nas wysłałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

6512
#7 Wielbiciel#

strasznie to jakieś  zawiłe. Allegro pobiera opłatę za usługi a nie potrafi rozwiązać problem.  jeszcze raz.  potrzebuje spis  zakupionych przedmiotów z okresu grudzień 2014 i styczeń  2015.  potrzebne mi to jest do rozliczeń, konkretnie mi chodzi o zakup opon i felg do samochodu

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@6512 Wysłałeś wiadomość w tej sprawie przez wskazany formularz?? Dlaczego nie chcesz podać numeru tego zgłoszenia??

oznacz moderatorów

6512
#7 Wielbiciel#

ale ja nie dostalem żadnego  numru zgloszenia. wyslalem formularz i nie bylo tam zadnego numeru.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@6512 coś chyba nie tak z Twoją skrzynką e-mail - widzę, że 5 czerwca dostałeś od nas odpowiedź mailową, którą cytuję poniżej:

Dziękuję za wiadomość.

Wystarczy, że wybierze Pan po zalogowaniu zakładkę [Dane Konta]:
https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/
W tej sekcji znajdzie Pan [Kopię Twoich Danych Allegro]- po wybraniu tej opcji zostanie Pan poproszony o ponowne zalogowanie.

W kolejnym kroku może Pan wybrać interesujące Pana informację, aby je wygenerować.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

6512
#7 Wielbiciel#

witam milo, faktycznie bylo to w spamie. sciagnąłem liste zakupow i odnalazłem  2 pozycje co mnie ineteresuja.

sa tam tez nr zakupowy.

ale teraz potzrebuje rozszerzonych danych tych 2 zakupów. dane sprzedawcy oraz cene i ze zostało to opłacone. w jaki sposob mam to zrobic.

oznacz moderatorów