anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aukcja wprowadzająca w błąd

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:123696661
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem ostatnią aukcję z nazwą "konto valorant" zdjęcia aukcji pokazywały konto do valoranta. aczkolwiek  opisie było napisane "  głównym produktem są grafiki a konto jest w gratisie" po zakupieniu otrzymałem świeżo założone konto które nie wyglądało jak na zdjęciu, sprzedawca wysłał mi tą swoją grafike ( na emial wysłał mi po prostu zdjęcia oferty) zwrotu nie chce przyjąć czy mam allegro protect zaakceptuje reklamacje? 

sprzedający tłumaczy że  wszystko jest zgodnie z opisem oraz napisał że w opisie produktu nie było napisano że takie konto się otrzymuje po zakupie. 

Moim zdaniem jest to zwykła próba oszustwa 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zrobił manipulację słowną by zachęcić do kupna . Najlepiej zawsze zanim coś się od kogoś kupi a opis nie jest zupełnie jasny o wszystko podpytać sprzedawcę aby później nie było takich niespodzianek. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:123696661 słowem nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc kupować powinieneś tylko stacjonarnie bo sobie zrobisz krzywdę. Pisało i nawet ci się lampka nie zapaliła... ręce opadają, a allegro wypłaca protecta kosztem każdego użytkownika portalu, bo każdy odczuje to w podniesionych cenach produktów

oznacz moderatorów