anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja zniknęła, nie można jej odnaleźć

immortal5
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Od tygodnia śledzę przebieg jednej aukcji, miała się zakończyć dzisiaj ok 20:00 niestety już jej nie widzę a nie było opcji kup teraz, miałem ją dodaną do "obserwowanych" w aplikacji jej nie widać, brak jakiejkolwiek historii skąd mam wiedzieć dlaczego nagle wyparowała, czy została usunięta przez sprzedającego czy co się dzieje, jeśli korzystałbym z przeglądarki to miałbym ją chociaż w historii a tak nie mam nic.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@immortal5 Jeśli dodałeś ją do obserwowanych ofert, powinna być zapisana w tej zakładce. Przykro mi, ale bez numeru, linka lub jakichkolowiek podstawowych informacji, które pozwoliłby mi ją namierzyć nie będę w stanie sprawdzić jej historii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

immortal5
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/agregat-genetaror-goal-zero-yeti-500x-11701410271

Nie było łatwo ale udało mi się znaleźć aukcję, ale z tego co się już zdążyłem zorientować to aukcja zakończona przed czasem, a żadnych informacji na temat sprzedającego nawet LOGINU allegro nie udostępni, żebym nie dogadał się ze sprzedającym po za allegro. Mogłem sobie zrobić screna jak aukcja była aktywna, polityka allegro jest dziwna.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@immortal5  Ta aukcja wygląda na taką jakby została usunięta przez pracownika allegro. Normalnie  powinna trafić do zakończonych i powinna być widoczna jej karta w zakończonych przez chyba 2 miesiące (później była by dostępna w archiwum)

oznacz moderatorów

immortal5
#7 Wielbiciel#

Jest szansa na sprawdzenie "Kto" Ja wystawił? Jaki sklep?

Przez tydzień aukcja była OK a  4-5h przed końcem zamknięta, nie powinno Allegro sprawdzać tych aukcji wcześniej? O ile to oczywiście serwis ją usunął z jakiś przyczyn.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@immortal5  na 100% nie powiem ale wydaje mi się, że zwykły użytkownik nie ma opcji sprawdzenia kto to wystawił w obecnej sytuacji.

Aukcja zniknęła w ten sposób tak jak to się dzieje w przypadku ofert które mają powyżej 6 miesięcy od ich zakończenia, czyli nie widać ich kart.

Nie wiem jak w przypadku licytacji (ale powinno być tak samo) ale jeżeli chodzi o kup teraz i sprzedający zakończył by sam ofertę  to taka aukcja powinna być dostępna w zakończonych aukcjach po wpisaniu jej numeru. Tutaj natomiast jest coś innego.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@immortal5 Cześć. Sprzedający został zablokowany w naszym serwisie - dlatego oferta została zakończona. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

A więc się wyjaśniło ^^

oznacz moderatorów

immortal5
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za informację!

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe jest także zakończenie licytacji przed czasem, ale wg. twojego opisu wygląda jakbyś był na innym koncie.🤔

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@immortal5 Mogła być nieregulaminowa i zakończyło ją lub usunęło Allegro. 

oznacz moderatorów