anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne odpowiedzi sprzedawcy nic nie wnoszące do tematu

4climber-pl
#8 Zapaleniec#

Jestem sprzedawcą jak i kupującym na Allegro i strasznie mnie to drażni. Allegro wymaga ode mnie jako  sprzedawcy odpowiedzi w ciągu 24 godzin na zadawane pytanie i zawsze odpowiadam na wiadomości należycie.

Robiąc zakupy bardzo często spotykam się z automatycznymi odpowiedziami. Kiedy Allegro zablokuje automatyczne odpowiedzi sprzedawców na wiadomości nic nie wnoszące do tematu? Zadałem sprzedającemu pytanie, po minucie odpowiedź "Dziękujemy za wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe." i od kilku dni cisza. To samo tyczy się dyskusji, pytanie zadane w piątek, od razu automatyczna odpowiedź, dziś mamy wtorek i dalej cisza...

Nie raz w natłoku pracy nie zdążyłem odpowiedzieć Klientowi w ciągu 24 godzin na wiadomość, odpisałem po 28 i od razu straciłem status super sprzedawcy. Jaka to jest sprawiedliwość, że sprzedawca który wyśle automatyczną wiadomość nic nie wnoszącą do tematu i odpisze na nią po tygodniu albo i wcale posiada status super sprzedawcy???

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

LEW433
#21 Demiurg#

T wszystko jasne, prawie, wiem kto i gdzie awansował!🥙

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@LEW433 
Alternatywy 4

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Gorzej, niestety.😵

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Sprawa prosta. Ja już mam dosyć...

Za kilka dni kupuję autorespondera - 100 zł na rok i mam z głowy bzdury z Allegro.

I statystyki będę miał na 100%.

Czy nie wiesz, że u nas wszystko "kosztuje"?

A potem odpowiesz klientowi w dowolnym czasie. Lub nie - a i tak statystyki Ci wyjdą na 100%.

Tak samo jest w dyskusjach - to dodatkowa kasa, ale się opłaca. Tym bardziej, jak planujesz jakiś urlop. Albo wypoczywasz, albo jesteś cały czas połączony z Allegro - wolność kosztuje, ale każdemu sprzedawcy też należy się chwila urlopu - niestety, musi za to dodatkowo zapłacić. 

Gorzej - gdy wylądujesz w szpitalu i będziesz bez laptopa - wtedy pomału zamykaj firmę. Jak "przejdziesz" na "drugą, lepszą stronę", to cały swój problem zostawisz swojej rodzinie - dyskusje, reklamacje, zwroty , faktury do zapłaty i wszystko inne. Tak więc apel - dbaj o swoje zdrowie.

 

 

 

 

oznacz moderatorów