anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przy opłacaniu zamówień na aplikacji Allegro na telefonach :)

SadownikGrojecki
#9 Pomysłodawca#

Dobry,
Ogólnie jestem sprzedającym, zauważyłem pewien problem z opłacaniem zamówień przez moich klientów.
Jako że posiadam także drugie konto, tylko kupującego oraz posiadam tam smart (działam w dwie strony, jako sprzedawca i jako klient) postanowiłem sprawdzić temat. Jako że na stronie, przy okazji zakupów, nie miałem żadnego problemu, tak sprawdzając aplikacje ALLEGRO na smartfon, pojawia się tam błąd, który przedstawiam na zdjęciu. Po wejściu na PC na to samo konto by opłacić, żadnego problemu...

Piszę to nie jako nerd, który nie ma co robić, tylko jako sprzedający, który ciągle przez takie problemy musi pilnować stanów na Allegro, ponieważ potem okazuje się, że ktoś przy okazji zakupów, zrobił teoretycznie 5 transakcji na ten sam produkt, a tylko jeden opłacił. Wkurzę się kiedyś jak pomylę przez to stany posiadanego przeze mnie asortymentu na drugim, odrębnym magazynie i w ew. anulowaniu zamówienia z powodu braku towaru obwinię właśnie allegro 🙂

allegro-blad.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SadownikGrojecki Na zrzucie widać informację o nieopłaconym zakupie. W tej sytuacji klient powinien kliknąć w przycisk "Opłać zakup", żeby ponowić płatność.

Twoi klienci najprawdopodobniej kupują ponownie, zamiast powtórzyć próbę zapłaty i dlatego pojawiają się problemy, o których wspominasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SadownikGrojecki
#9 Pomysłodawca#

Owszem, była informacja o nieopłaconymi zakupie. Zapomniałem dodać, że starałem się opłacić ją z poziomu aplikacji kilka razy (mogę nawet sobie przysłowiowo rękę za to uciąć) ale ciagle pojawiał się w/w komunikat, bez skutku. Od siebie mogę tylko prosić, by chociaż ktoś odpowiedzialny za działanie aplikacji, zerknął do tematu.  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SadownikGrojecki, czy możesz podać numer zamówienia, którego nie mogłeś opłacić w ten sposób?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To jest norma. Na apce od zacznie ciągle są jakieś błędy. Jak nie to to widać tylko katalog, a niech no tam błąd akurat będzie, a to coś innego. Pamiętam ze 2 lata temu jak rozleklamowali apke to mi jedna osoba 3-4x tą samą rzecz brała zanim zapłacić się udało, a tych osób było więcej. Allegro nadal twardo zachęcało do zakupów w aplikacji, bo klient kupujący na kompie gdzie nie ma tylu błędów i łatwiej doczytać się w głupich zakładeczkach jest gorszy i monet mniej mu się należy... Dyskryminuje się kupujących za pośrednictwem komputera. Przez co kłopotów z zakupami poapkowymi przybywa. 

oznacz moderatorów