anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd wyszukiwarki Allegro

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

Od dwóch dni mam problem z wyszukiwarka w Allegro , wyskakuje komunikat: Błąd coś poszło nie tak . Spróbuj ponownie później. 

Używam Ipada Air 2  iOs Apple. Mam zainstalowane przeglądarki Firefox, Opera, Mercury. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Wojciech

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

Ale przez przeglądarkę wchodzisz czy aplikację? wyczyść to tak na początek, a później pozostaje przeinstalowanie apki.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Spróbuj wyczyśćic pliki cookies lub odinstalować i zainstalować ponownie 

oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

W której aplikacji mam wyczyścić pliki cookies, gdzie sie znajdują   podaj ścieżkę dostępową.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84226943 w zależności od przeglądarki:
Firefox - Kliknij przycisk menu. W prawym górnym rogu ekranu. Kliknij Historia, następnie Wyczyść historię przeglądania.
Opera - Przejdź do O Menu > Historia > Wyczyść dane przeglądania.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

W obu przeglądarkach wyczyściłem historie. Nic nie pomogło. Ukazuje sie komunikat po zalogowaniu  na stronę społeczności:

,,realizacja żądania nie powiodła sie. Skontaktuj sie z administratorem i wprowadź datę i godzinę wystąpienia bledu a także identyfikator wyjątku 1176CDC9  ??? Czy ten komunikat ma związek z awarią ? I jeśli tak to co on oznacza ?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84226943 czy możesz przesłać zrzut ekranu z widocznym całym ekranem wraz z adresem strony i godziną oraz datą? Nie mamy awarii społeczności, tę wiadomość napisałeś korzystając z innego urządzenia?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

3235CA9C-ECD0-4F2D-A4CE-BB78A0934F08.pngw aplikacji Allegro zainstalowanej na moim ipad Apple Air po wpisaniu do wyszukiwarki pokazuje sie powyższy komunikat ??? Od tygodnia wyszukiwarka niestety nie działa.

oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

Inne wyświetlane komunikaty: 

1BDF210B-040B-4995-8946-1AF4FEC436AA.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84226943 Dziękuję za zrzuty. Wojtku, podaj mi proszę wersję aplikacji, z której korzystasz. Taką informację znajdziesz w panelu Moje Allegro -> Konto -> O programie.

W tej sekcji znajdziesz też opcję "Wyczyść historię aplikacji".

Dopytam jeszcze, czy korzystasz z zaktualizowanej wersji systemu iOS na swoim urządzeniu?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

Wykonałem czyszczenie historii , nie potwierdzono wykonania w aplikacji ?Wykonałem czyszczenie historii , nie potwierdzono wykonania w aplikacji ?

Wykonałem czyszczenie historii, nie było zwrotnego monitu wykonania
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84226943 Zgłoszę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki za wsparcie.

Wojtek

oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

W kwestii uzupełnienia i doprecyzowania, moj ipad niestety nie aktualizuje sie do wersji iOS 15, widzę ze od 4 dni jest dostępna nowa  wersja Allegro 7.68.0, a monit w App Store wzywa do aktualizacji Ipada ... 

Dziwi mnie jedna sprawa, że do tej pory pomimo poprzednich nowszych wersji oprogramowania iOS, mogłem swobodnie korzystać z aplikacji Allegro ???

Wnioskuję, że w mojej opisanej kwestii zw.obecnie z brakiem dostępności wyszukiwania nowych produktów, Apple zmusza użytkownika do zakupu nowego iPada !!!

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:84226943  Otóż ja miałem podobnie, nie dało się uruchomić żadnej  kategorii Allegro, tylko strona główna. Po próbach i róznych eksperymentach wyszło na to że winien jest dodatek do Firefoxa  o nazwie Pomocnik Allegro.  Usunąłem dodatek, teraz Allegro działa prawidłowo ale zaczęło mnie prześladować wyskakujące okno  "Co sądzisz o Gadane".

Myślę że programistom Allegro chodzi o to żeby jak najskuteczniej dokuczyć klientom,  mniej klientów mniej kłopotów.

System: Windows 10 przeglądarka Firefox, i Chrome.

oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  niestety poniższy komunikat nalał sie wyświetla .... aplikacja nadal  je wyszukuje produktów w głównym serwisie, sytuacja jest mega irytująca od blisko tygodnia.

D7408BFB-FD86-4AAA-91AC-EAD68BDA1328.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84226943 Wracam do Ciebie z odpowiedzią w imieniu Oli. Problemem jest wersja aplikacji. 5.34.1 jest bardzo stara. Obecna wersja to 7.68.0. Zatem przejdź do AppStore i zaktualizuj appkę. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

To nie takie proste, wyjaśniłem te kwestie   w poście w dn. 04.05.br.Pragne jeszcze raz zaznaczyć ze nie mogę już zaktualizować mojego iPada do wersji 16 , oraz aplikacji Allegro. Intryguje mnie komunikat o błędzie, co on faktycznie oznacza?

oznacz moderatorów

Client:84226943
#8 Zapaleniec#

wchodzę przez aplikację, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Aplikacje Allegro, niestety to nie pomogło??

oznacz moderatorów