anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny numer przesyłki od sprzedającego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:75379519
#7 Wielbiciel#

Dzięki platformie Allegro ale jako nie zarejestrowany kupiłem w dniu 12 stycz. 2020r.  u sprzedającego First-mobile Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Portal Allegro poinformował mnie ,że sprzedający nadał przesyłce nr dotyczący Poczty Polskiej. Okazuje się że nr.jest błędny. Jak znaleźć informację co dzieje się z tym zakupem.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Client:75379519 

Napisz/zadzwoń do sprzedającego.

oznacz moderatorów
a_brod
#12 Orędownik#

Napisz do sprzedającego, a najlepiej otwórz dyskusję. Wtedy wszystko jest w jednym miejscu, sprzedający wie o jaką aukcję chodzi i musi Ci odpowiedzieć.

Endrju
oznacz moderatorów
Client:75379519
#7 Wielbiciel#

Problem jest taki,że przesyłka idzie z Chin a firma First-mobile ma oddziały w Austrii. Próbowałem wysłać e-meila na adres podany przez Allegro ale WP. odrzuca.

oznacz moderatorów
Client:75379519
#7 Wielbiciel#

Może ktoś zna adres meilowy bezpośrednio do Allegro. Może przez bezpośredni kontakt podpowiedzieli jak tej przesyłki szukać. Być może  niepotrzebnie się martwię ponieważ czas oczekiwania na przesyłkę jest 21-22 dni. Ja zakup zrobiłem 12 sty. Tym nie mniej nr. podany przez sprzedającego jest zły.

oznacz moderatorów
autoobd232
#3 Debiutant#

Jeżeli przesyłka idzie z Chin to tracking najszybciej sprawdzisz na 17track.net. Następna sprawa wszystko zależy jaką firmą przewozową poszła paczka, bo może być sytuacja że pojawi się dopiero jak znajdzie się w Polsce. Paczki z Chin bardzo często wskakują z opóźnieniem na trackingu.

oznacz moderatorów
Client:75379519
#7 Wielbiciel#

Dzięki za podpowiedź. Znalazłem nr paczki. Idzie za pośrednictwem DHL Niemcy. Znalazłem na 17track.net

oznacz moderatorów
korzuszek27
#7 Wielbiciel#

Z doświadczenia zamawiania na Ali... przy przesylkach z Chin może tak być, że dopóki przesyłka nie znajdzie się w Polsce to będzie pokazywać błędny nr przesyłki. Miałam tak już I paczka przyszła

oznacz moderatorów
Client:75379519
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pocieszenie , denerwuję się trochę ponieważ w parę dni po moim zakupie sprzedający First-mobile znikną z Allegro. Natomiast paczkę z Smartfonem powinienem otrzymać 2-3 lutego. No może wszystko będzie w porządku. 

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Skorzystaj z naszego wsparcia pozakupowego. Dyskusja jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli ta nie pomoże jest również Program Ochrony Kupujących.

Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się z naszymi doradcami na Facebooku lub przez Centrum Pomocy, w celu namierzenia Twojej oferty. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Client:75379519
#7 Wielbiciel#

Klaudia. Gdzie szukać doradców na Facebooku,lub w którym miejscu w Centrum Pomocy. Jestem stary i nowy dlatego trochę trudno poruszać mi się po tych wszystkich informacjach.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Wejdź tu: https://www.facebook.com/allegro/ i wybierz opcję "wyślij wiadomość". Jeśli nie masz konta na FB, a korzystasz wyłącznie z mesendżera również nas tam znajdziesz 😊

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów