anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bałagan z adresami wysyłki

wrp12
#7 Wielbiciel#

Ostatnimi czasy allegro ma totalny bajzel w temacie adresów do wysyłki. Jest jakaś opcja to posprzątać? Czy trzeba ich po prostu potraktować jak amatorską małą firmę i pilnować każdego małego kroczku podczas zakupów?

Dosłownie 3 lata temu dokonałem JEDNEGO zakupu na adres kolegi, temat przeprowadzki itd. Adresu NIE ZAPISYWAŁEM bo to jednorazowa akcja. Potem przez 3 lata regularnie od 4 do 15 zamówień miesięcznie, wszystko przeklikiwane automatycznie bo zawsze dobrze pamiętał mój aktualny adres, jedyny jaki mam zapisany i było fajnie. A ostatnio od miesiąca, co chwile jakieś wyciągane z archiwum adresy których nie powinno być. I to jeszcze jakieś pomieszanie bez sensu. Zamówienie do Allegro One Box, ale adres kupującego sprzed 3 lat, adres kolegi. One Box zawsze wybieram jeden i ten sam, ale 3 lata temu raz wybrałem inny. Teraz na siłę jest forsowany ten inny i jak nie ogarnę na czas, to mam potem 3km jazdy po paczkę.

Jaką logikę biznesową ma w tym Allegro? Skąd takie bez sensu decyzje? Czyżby migracja danych przeszła niepomyślnie? Czy ktoś zmienił logikę biznesową na backendzie w temacie wyboru domyślnego adresu? Czy jest opcja wyszukania wszystkich archiwalnych adresów, albo usunięcia WSZYSTKICH i wpisania ręcznie jednego od nowa? Jak mówiłem - ani lipny One Box, ani adres kolegi NIE JEST I NIE BYŁ nigdy zapisany w adresach... @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wrp12 zrób porządek tu -https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta , ani allegro , ani nikt inny za Ciebie tego nie zrobi .

oznacz moderatorów

wrp12
#7 Wielbiciel#

No i wbiłem - i widzę dwa adresy - jeden meldunku, jeden aktualny. Nie mam co usuwać. Jest tak jak powinno być. A i tak czasem przy zamówieniach pojawia mi sią adres z kij wie skąd.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wrp12 pousuwaj stare adresy i zostaw jeden 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów