anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo prosze o pomoc

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Kupiłem konto na allegro za 299zł sprzedawca wysłał mi puste konto a miały być na nim rzeczy sprzedający próbuje wmówić że zmieniłem maila czy coś innego bo na koncie wszystko było dał mi dostęp do maila na którym pisze ze konto do tej gry było stworzone o 14:40 a dane dostałem o 14:42 sprzedawca ciągle wmawia że coś zmieniłem mimo dowodów które mu wysłałem proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja Ci nie pomoże, sam musisz sobie pomóc, załóż dyskusję ze sprzedającym, masz tam pomoc Allegro i tam masz szansę na odzyskanie środków albo konta: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłem 30 minut temu mam nadzieję że odzyskam ale on cały czas wmawia że to ja coś zmieniłem mimo tego że mu wysłałem że konto było stworzone 14:40 a on mi wysłał 42

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240707_213524_Allegro.jpg

 

Sprzedający ciągle pisze ze dostalem konto gdy tak naprawdę dostałem puste i chce wmówić że wyłudzam pieniądze otrzymałem puste konto sprzedawca ciągle wmawia że je mam  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A od kiedy sprzedający wysyła pieniądze na konto? skąd ty to wziąłeś?

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

@LEW433  napisał(a):

A od kiedy sprzedający wysyła pieniądze na konto? skąd ty to wziąłeś?



@LEW433  napisał(a):

A od kiedy sprzedający wysyła pieniądze na konto? skąd ty to wziąłeś?




Chodziło mi o to że sprzedający chce mi wmówić że mam konto i chce dostać pieniądze zpowrotem I zatrzymać konto ale ja nie mam tego konta bo dostałem puste a on cały czas wmawia że mi je dał I sobie tam pozmieniałem ja już nie wiem co mam zrobić 

oznacz moderatorów

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

@LEW433 ty sie już nie udzielaj bo twoje rady nic nie dają.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No tak, ty udzielaj.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie dostałeś towaru zgodnie z ofertą to złóż reklamację, możesz to zrobić za pomocą dyskusji, masz pomoc Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

Już zgłosiłem ale on na tej dyskusji ciągle pisze że dostałem to konto i że chce sobie zatrzymać konto i pieniądze a puste konto dostałem a allegro mogę poprosić dopiero we wtorek

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spokojnie, kliknij o pomoc Allegro, jak już masz taki dostęp, a jak minie 14dni to odznacz dyskusje jako nierozwiązana.

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

A co jak mi nie zwrócą bo sprzedawca znowu nazmyśla że wysłał mi a ja coś pozmieniałem 

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

Napisal "sprawa jest dla mnie jasna. Konto, które Ci przekazałem, było w pełni sprawne i miało wszystko, co miało mieć. W momencie przekazania wszystko było w porządku, blad lezy po twojej stronie nie dam sie okrasc i nie oszukałem cie " i co ja mam mu niby odpisać ciągle coś zmyślą dostałem puste konto i nawet nic nie zrobiłem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, masz stać na prawdzie,

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

On ciągle pisze na tej dyskusji że dostałem to konto I chce wyłudzić pieniądze i sobie konto zatrzymać i co ja mam zrobić nie mam konta ani nic a on ciągle kłamie

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Tylkopsc  Ale może chociaż napisz co to za konto kupiłeś.  Jeśli bankowe to jasne że jest puste, jeśli konto Allegro to też puste, chciałbyś może żeby jakaś kasa tam była? 

Raczej długów do uregulowania z tego konta się spodziewaj.

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

Konto fortnite kupiłem czytałem opis czy nie było że konto puste itp

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Tylkopsc  pytałem raczej na jakiej platformie miało być  to konto  bo taki handel kontami nie jest całkiem legalny.  Ale były już podobne przypadki i ludzie dostawali odszkodowanie z Protect.  Więc i ty masz szansę.

oznacz moderatorów

Tylkopsc
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj mogę użyć protect ale sprzedający odrzucił moją wcześniejszą reklamację o zwrot więc nie wiem czy dostane 

oznacz moderatorów