anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezskutecznie czekam na zdefiniowanie warunków dostawy przez sprzedającego...

zosia1804
#8 Zapaleniec#

Taki problem mam. 05.07. wybrałam do zakupu dwa przedmioty od jednego sprzedającego, na Allegro Lokalnie. Pierwszy raz skusiłam się na zakup akurat na tej platformie. Atrakcyjna cena itd. No i od kilku dni nie mogę zapłacić za towar, ponieważ dostaję komunikat " POCZEKAJ NA WARUNKI DOSTAWY..." Sprzedający, mimo próśb z mojej strony, nie zdefiniował tych warunków. W tym czasie wielokrotnie logował się na Allegro. Co radzicie? Odpuścić zakup? O co tak w ogóle może chodzić? Kto normalny wystawia rzeczy na sprzedaż, po czym uniemożliwia kupującemu zapłatę za nie?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia1804 Poproszę o numery ofert, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zosia1804
#8 Zapaleniec#

To te;

Oferta: f4b5e442-1bc7-4f31-964e-1984431411da

Oferta: c5a843d3-f2e9-4225-9205-27d40e8bccde

 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Skoro się logował to ja bym normalnie napisała. Na allegro jest sajgon i Ci co jeszcze tego nie mieli nie wiedzą o co chodzi. Ja też przy pierwszym takim mailu zrobiłam wielkie oczy. A mąż jeszcze w zeszłym miesiącu na widok tego odwracał się i  "Aniaaaaa". Ewentualnie jak podał numer telefonu to można się dogadać ale i z tym bywa różnie. Już raz mi allegro pousuwało numer telefonu we wszystkich aukcjach na lokalnym. W zeszłym miesiącu miałam jeszcze lepszy numer. Podałam telefon do męża, bo to stary obrazek po jego ojcu był i ja jego historii nie znałam. A tu nagle dzwoni klient do mnie. I tak z większością przedmiotów. Po przejrzeniu aukcji okazało się, że w większości numer telefonu magicznie sam się zmienił.... 

oznacz moderatorów

zosia1804
#8 Zapaleniec#

Napisałam. Dwukrotnie. Prosiłam o zdefiniowanie warunków dostawy i informację, jeśli oferty są z jakichś powodów nieaktualne. Nie dostałam jednak żadnej odpowiedzi a telefonu do sprzedającego ani żadnych innych danych kontaktowych nie ma. Teraz, to już się trochę boję, że skoro gość tak zwleka z odpisaniem to z wysyłką przedmiotów może być jeszcze większy problem.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia1804 Czy możesz pokazać mi jeszcze zdjęcie lub zrzut swojego ekranu, na którym jest widoczny komunikat o konieczności zdefiniowania ormy dostawy przez sprzedającego? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zosia1804
#8 Zapaleniec#

zosia1804_0-1657370478210.png

 

oznacz moderatorów

zosia1804
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2022-07-09 at 14-46-55 Wiadomości Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia1804 Konsultuję już tę sprawę i jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@zosia1804 Może być tak ,że sprzedawca już tych przedmiotów nie ma bo je sprzedał poza portalem a AL tylko mu je wznawia bo są ciągle widoczne w systemie . 

oznacz moderatorów

zosia1804
#8 Zapaleniec#

W takim wypadku byłoby miło, gdyby mnie o tym powiadomił....

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zosia1804 Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Dzisiaj rano wysłaliśmy do Ciebie wiadomość mailową w tej sprawie. Odpowiedz na nią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

zosia1804
#8 Zapaleniec#

Właśnie wróciłam z pracy, zaraz zerknę na pocztę.  Dziękuję za interwencję i informację. Pozdrawiam.

                                                                                                                                      Zofia

oznacz moderatorów