anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bilet przedsprzedaż Podsiadło [30.08.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
misio_is2
#2 Obserwator#

Cześć,

próbuję właśnie kupić bilet na koncert na rok 2023 na Podsiadło.

Po wybraniu opcji Kup bilet  - pojawia się strona i komunikat "ups cos poszło nie tak"

Odświeżanie nic nie daje.

 

Proszę o weryfikację.

oznacz moderatorów
220 ODPOWIEDZI 220
michal-wachowski
#7 Wielbiciel#

Żałosna ta sprzedaż, kupuj w ślepo, najlepiej z wykorzystaniem bota. Czuję się oszukany.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@michal-wachowski Oszustwo ma ściśle określoną definicję i wątpię, że została ona tutaj spełniona 🙂
Po prostu chętnych było kilka/kilkanaście razy więcej niż biletów - przecież to normalne i mi też nie udało się kupić biletów.

oznacz moderatorów
k_baniecki
#7 Wielbiciel#

Dokładnie taka sama sytuacja dzisiaj i to o 12:03 kiedy są miejsca na stadionie, a ja kodu dostępu nie mam. Wielka akcja najwyraźniej dla wybranych...  Bo miejsca było widać a żąda kodu dostępu...

oznacz moderatorów
Toldi55wppl
#8 Zapaleniec#

Witam. Szkoda ze taka sytuacja miała miejsce, gdyż jako pierwszy zalogowałem się na 4 kontach na 4 urządzeniach i wszędzie wymagało wpisanie kodu. Po przelogowaniu konta również pojawił się taki komunikat. W związku z powyższym.prosze o interwencję w sprawie. 

oznacz moderatorów
Gonisica
#1 Nowicjusz#

No właśnie o co chodzi z tym kodem? Bilet mogę zarezerwować, ale nie mam kodu. Ock.

oznacz moderatorów
Client:101588641
#3 Debiutant#

dokladnie, miejsc pelno jeszcze jest - przedsprzedaz a kody dostepowe blokuja kupno! Skad go wziac? 

oznacz moderatorów
Thomasrjt
#1 Nowicjusz#

Dramat, przy zasadach sprzedaży i dystrybucji powinna być informacja o jakimś ograniczeniu i wymaganym kodzie dostępowym. Wielki minus dla organizatora dystrybucji. 

oznacz moderatorów
halski1000
#1 Nowicjusz#

kod dostepu to login uzytkowanika allegro smart ja wlasnie kupilam 2 bilety 10 min temu wiec jescze sa tylko trzeba byc cierpliwym

oznacz moderatorów
Toldi55wppl
#8 Zapaleniec#

Proszę o szczegółowa informacje dlaczego tylko wybrani, posiadający kod dostępu mogli kupić bilety? 

 

Uważam że jest to całkowicie dyskryminacja osób którzy byli upoważnieni do zakupu biletów na koncert w dniu dzisiejszym. Jedynym warunkiem zakupu biletu było posiadanie konta Smart na Allegro, nigdzie nie było mowy o kodzie dostępu. Myślę że media powinny się zająć ta sprawą i nagłośnić ten model zakupu biletów na koncert, gdyż uważam że nie to że coś poszło nie tak, ale ze zostalismy wprowadzeni w blad przy możliwości dokonania zakupu biletów w przedsprzedaży. Może Allegro umożliwi każdemu kto nie zakupił biletu w dniu dzisiejszym bo nie miał kodu dostępu na zakup biletów takich jakie każdy z Nas chciał zakupić i wyjdzie z "twarza" z tej sytuacji? 

 

Zobaczymy. 

oznacz moderatorów
jachuprzeg
#2 Obserwator#

To jak strona sie zawieszla albo rzucala bledami to kpina. Ja rozumiem duze zainteresowanie, ale do tego mozna sie przygotowac. Tak dlugo mnie przekierowywalo na strone, ze mimo iz 12:02 dotarlem do mozliwosci zakupu, kod dostepowy nie podstawil sie automatycznie. Cala akcje oceniam bardzo negatywnie.

oznacz moderatorów
Towarzyszluk
#2 Obserwator#

Dokładnie to samo...

oznacz moderatorów
Anastazjaaa17
#7 Wielbiciel#

Ja dotarłam o 12.01 i też pytało o kod dostępu, a miejsc było jeszcze od groma, co to za kpiny. Dodam, że chciałam kupić bilet VIP, a wątpię, żeby się na takie od razu ludzie rzucili, że po minucie już są niedostępne. 

oznacz moderatorów
davidoff9
#7 Wielbiciel#

Ja kupiłem 10 minut temu, nie pytano o żaden kod dostępu. Znalazłem jeszcze w 3 rzędzie miejsca

oznacz moderatorów
Tucha1994
#8 Zapaleniec#

12.01 i już wołał kod dostępu..jedna wielka żenada, bilety widmo

oznacz moderatorów
Gregert2
#2 Obserwator#

A jak uzyskać kod dostępu?

oznacz moderatorów
madziula19871
#7 Wielbiciel#

Cześć w co trzeba kliknąć aby uzyskać jakiś kod dostępu potrzebny przy zakupie biletów w przedsprzedaży? 

oznacz moderatorów
Client:66763271
#2 Obserwator#

Też się chętnie dowiem

 

oznacz moderatorów
olka6321
#1 Nowicjusz#

Chce kupić bilet na dawdia podsiadło nie mam kodu - skad go wziąć !!!

oznacz moderatorów
motostrefa_auto
#8 Zapaleniec#

RÓWNIEŻ PROSZĘ O POMOC Z TYM KODEM

oznacz moderatorów
Mermaid2012
#7 Wielbiciel#

Straszna żenada z tymi kodami.
Wszedłem o 12 wybrałem miejsca a o kodzie dostępowym który był potrzebny nie było nigdzie informacji.
Jak zwykle Allegro zawiodło

oznacz moderatorów