anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bledny nr telefonu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kicaj871
#7 Wielbiciel#

Hejka, Otrzymuje smsy i powiadomienia odnosnie zakupow obcego allegrowicza, ktos wpisal moj nr telefonu. Juz kilka razy mi sie to zdarzylo? Jest taka opcja zeby ktos wpisal obcy numer?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kicaj871 Sprawdziłam numer przypisany do konta, z którego tutaj piszesz. Nie ma innego konta, które miałoby taki sam numer podany w ustawieniach.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kicaj871
#7 Wielbiciel#

No ok, ale smsy przychodzaz allegro i nawet kurierzy do mnie dzwonia z dostawa xd

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kicaj871 Prześlij proszę zrzuty ekranu z widokiem otrzymanych sms-ów.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kicaj871
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240507_174056_Messages.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kicaj871 dziękuję! Wyjaśniamy to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kicaj871 wyjaśnione. Osoba, która zamawiała te rzeczy ma prawie identyczny numer telefonu i najprawdopodobniej pomyliła się przy wypełnianiu danych. Skontaktowaliśmy się z nią w tej sprawie, mam nadzieję, że problem już się nie powtórzy 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
qwef
#7 Wielbiciel#

Wygląda na to, że mam ten sam problem. Dostaję smsy z cudzych zamówień. Jest jakaś procedura załatwiania takich sytuacji, czy trzeba niepokoić moderatorów? 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@qwef trzeba nas niepokoić 😉 Czy możesz podesłać zrzut ekranu z otrzymaną wiadomością? Sprawdzę, co tu się wydarzyło. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Allegro niestety w żaden sposób nie weryfikuje wyprowadzanych danych przez kupujących podczas składania zamówienia. Nie chce ich w żaden sposób ograniczać....

Twój numer telefonu może nie być powiązany, innym kontem, ale może być przypisany jako jedne z wielu milionów adresów dostawy. 

Dlatego dochodzi do takich pomyłek jak Twoja, a więcej bo w coraz częstszych przypadkach kupujący podają zagraniczne numery telefonu, na które sprzedający nie mogą generować listu przewozowego. 

oznacz moderatorów