anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada kont powiązanych

ActionTech
#2 Obserwator#

Dzień dobry,
przez moją walkę z komputronikiem na allegro, po masie zgłoszeń, moje konta na allegro zostały zablokowane, po złości zostały wynalezione jakieś konto z przed 10 lat drugie z przed kilku lat, na którym jakaś stara zaległość byłą 30 zł + 20zł , oczywiście uregulowałem (miałem problem z zalogowaniem bo konto jedno już nawet nie istniało)
Teraz pytanie,
Jakim prawem allegro zablokowało też konto mojej narzeczonej (tu rozumiem mieszkamy razem jedno ip itp) 
ale też mojej bratowej która mieszka w Anglii nigdy u mnie się nie logowała, nie używała mojego sprzętu, 
Dodatkowo zostały wysłane moje loginy do tych osób , teraz muszę się tłumaczyć bratowej i Kobiecie ze swoich starych zaległości na KOSMICZNE kwoty 30zł , one nie mogą korzystać ze swoich kont - mimo że uregulowane od razu po informacji. 
Dlaczego allegro blokuje konta osobom formalnie nie związanym z moja osobą ? Po rozmowie z Rzecznikiem według niego jest to całkowicie nie legalne, oraz polecił zgłosić sprawę do Giodo

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ActionTech
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ActionTech kwestie blokady konta może wyjaśnić jedynie Dział bezpieczeństwa, więc poczekaj proszę na naszą odpowiedź w prowadzonej korespondencji e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów