anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie sprzedawcy

Client:40480428
#7 Wielbiciel#

Czy można jakoś zablokować konkretnego sprzedawcę? Jest jeden sprzedawca wystawiający aukcję na kilku kontach i nie chce widzieć jego aukcji. Jak mam go zablokować?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40480428 Nie, nie możesz zablokować sprzedającego, by nie widzieć jego ofert.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mateuszjasz
#8 Zapaleniec#

Czy teraz - po 2 latach - to już jest możliwe? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mateuszjasz Przykro mi, nie ma takiej możliwości.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz szans, możesz spróbować poprzez filtry, jak szukasz sprzedających.

oznacz moderatorów

norbul
#1 Nowicjusz#

Wydaje mi się, że pomysł jest dobry z blokowaniem sprzedawców albo dodawaniem informacji, że np nie chcę kupować u tego sprzedawcy, albo, że oceniłem go nisko.

Część z nich tworzy "nieuczciwe" opisy, albo sprzedają towar wątpliwej jakości. Oczywiście nie można doczepić się prawnie... ale po prostu chętnie bym ich omijał.

Korzyści też są dla allegro z takich blokad bo zapewne oczyszcza to rynek z nie do końca fair sprzedawców i podnosi jakość usług, można by też obniżać ich rating i umieszczać produkty pod uczciwymi sprzedawcami.

Aktualnie czasami rezygnuje z zakupu na allegro i idę na inne strony bo nie jestem pewien czy dany towar będzie dokładnie tak jak w opisie, czy tylko z grubsza jak w opisie. 

Wiem mogę zwracać, interweniować itp. ale przy produktach przy niskich cenach raczej nikt nie chce robić afery i tracić czasu. 

oznacz moderatorów