anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak faktur w Allegro

badbadak
#7 Wielbiciel#

Dopraszam się o fakturę za rozrusznik nr zamówienia 3adccf50-eea8-11ee-a733-430735b6c4e1 . Sprzedający uzupełnił fakturę Ja nie widzę zakładki pobierz fakturę. Poświęciłem na sprawdzanie już około 4 godzin. Sprawdziłem grubo ponad 20 zakupów na fakturę z Allegro. Dostałem poprzednie minimum 19 faktur inną drogą. Nigdzie nie ma zakładki pobierz fakturę. Obrona Allegro że to wina klienta jest nadużyciem dominującej pozycji moderatora. Jeżeli Pani moderator nie umie zweryfikować takich zarzutów to proszę moderować może klub kawowy. Przepraszam za mocne słowa ale zwykłe wiadomości to 9 na 10 przekłamania lub podpuszczanie. Info o nauce to 99 na 100 brednie z pomylonymi zerami. Może niech cokolwiek  z brzegu np Allegro nie będzie aż tak niekompetentne. Chcę tylko normalności !.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

FV może być w zakładce "Moje zakupy", na mailu w centrum wiadomości, wszystko sprawdziłeś i nie ma to pytaj sprzedającego. Zaznaczyłeś że chcesz Fv przy płatności?

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@badbadak wg punktu nr 3 z tej strony - Gdzie znaleźć fakturę za zakup - Pomoc (allegro.pl) - sprawdzałeś? Z ciekawości sprawdziłem nasz zakup na Allegro sprzed 2 dni i faktura jest do pobrania.

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@badbadak tu masz pod danymi do faktury w szczegółach 🙂

dfddddddddd.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

badbadak
#7 Wielbiciel#

sprawdziłem kilkukrotnie. I nie tylko ostatnią transakcję. Nie byłovpod NIPem pobierz fakturę. A po wpisie na Allegro Gadane i po uwadze o braku faktury w reklamacji towaru Allegro pojawiły się aż przy 3-ch z ostatnich 6-ciu zakupów napisy pobierz fakturę. Akurat mam ochotę tracić czas i coś udowadniać. Niestety albo jest to Wasze zadufanie w system albo forma arogancji. Przykro mi ale to wnioski z mojego straconego czasu. I nie zachęcają mnie do dalszego korzystania z tego forum.

oznacz moderatorów