anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak funkcji zaznaczenia np. używane.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Od pewnego czasu nie mam możliwości żadnego wyboru w funkcjach po lewej stronie np. używane, kwota poniżej 50zł. Nie jestem w stanie zaznaczyć pola wyboru. Resetowanie ustawień nie przyniosło poprawy. Proszę o pomoc aby móc z tych funkcji korzystać.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

@Gerlach12 Wyczyść lub zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 nie udało mi się powtórzyć błędu, więc to może być kwestia przeglądarki jak sugeruje @xyz96 Jeżeli wyczyszczenie przeglądarki (pamięci podrećznej i plików cookies) nie pomoże to prześlij proszę zrzuty, na których widać ten problem, będę to konsultować z działem technicznym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za podpowiedź. Wyczyszczenie przeglądarki ani jej przeinstalowanie nic nie dało. Wysyłam zrzut ekranu co mi się dzieje.Allegro zrzut 2.JPG

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Dzieje się tak, że po zaznaczeniu znaczka z lewej strony zaraz znak znika, a gdy uda się go zaznaczyć za którymś razem to pojawia się taki zrzut ekranu i coś się ładuje i nic. Nie przyjmuje też wpisu w czego szukasz na górze - wpisuję nazwę naciskam szukam i zaraz jest pole puste.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Gerlach12 Spróbuj na innym urządzeniu, bo to może błąd wywołany dodatkami do oprogramowania. 

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Na komórce wszystko chodzi a na komputerze nie mam funkcji.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Czyli wina komputera, oprogramowania. 

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Jak z tego wyjść aby zaczęło działać dostęp do funkcji Allegro. Po przeinstalowanie przeglądarki Internet działa szybciej, pewnie była zapchana. A funkcje wyboru nie wchodzą.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Odinstaluj dodatki, blokery reklam itp. 

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Po przeczyszczeniu komputera i przeinstalowanie przeglądarki nic się nie zmieniło. Z komurki chodzi wszystko.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Mam system operacyjny Windows XP z dodatkiem service pack3. Do tej pory działało wszystko na Allegro. Inne programy biurowe i do płatności działają bez zarzutu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 Przykro mi, ale na tym urządzeniu mogą pojawiać się problemy i nic tutaj nie zaradzimy. Ten system nie jest już w żaden sposób wspierany i aktualizowany. Jedyne co mogę Ci zaproponować w tej sytuacji, to jeśli posiadasz smartfona, polecam korzystanie z naszej aplikacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Dzięki. Tak właśnie będę korzystać.

oznacz moderatorów