anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak ilczby ofert.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50903747
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Od jakiegoś czasu w lewym dolnym rogu nie ma licznika ilości ofert. Czy ktoś z Was się oriętuje dlaczego tak się dzieje? Czy problem tkwi w indywidualnych ustawieniach konta? Będę wdzięczny za podpowiedź.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50903747 Czy możesz wskazać, o które dokładnie miejsce chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
madcat_szn
#7 Wielbiciel#

Chyba chodzi o to, że gdy sprzedający ma przykładowo 500 ofert i wyświetlamy listę wszystkich jego ofert to przewijając w dół, w lewym dolnym rogu pokazywala się liczba np 120/500 czyli jesteśmy na 120 ofercie z wszytkich 500. Teraz w apce tego nie ma, pare dni temu jeszcze było. 

oznacz moderatorów
Client:50903747
#8 Zapaleniec#

Dokładnie o to mi chodzi. Z tym że oferty były od różnych sprzedawców.

oznacz moderatorów
Client:50903747
#8 Zapaleniec#

Kiedy wpisywałem nazwę jakiegokolwiek przedmiotu i klikłem "szukaj", w lewym dolnym rogu podawana była liczba znalezionych ofert( od różnych sprzedawców), łamana przez kolejny nr przeglądanej oferty nr 1/100, 2/100, 3/100 ... itd. W tej chwili tego nie widzę. Czasem takie info, było dla mnie pomocne. 

oznacz moderatorów
elodawid
#9 Pomysłodawca#

Od jakiegoś czasu zauważyłem że nie ma licznika znalezionych ofert na dole w lewym dolnym rogu, coś ktoś wie? To mi utrudnia bo nie wiem ile jest do końca przewijania ofert....

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@elodawid Tak, to prawda. Kilka dni temu uspójniliśmy widok między wersją na przeglądarki oraz nasze aplikacje i usunęliśmy ten licznik. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
elodawid
#9 Pomysłodawca#

Co to znaczy usunęliśmy? To proszę to przywrócić!!!! Jprd robicie już wszystko żeby było jak najgorzej na allegro, Licznik ma wrócić i koniec, chce wiedzieć ile znalazło ki ofert i czy będę przewijał 1000 czy 10000000tys by nie tracić czasu... Ma to wrócić i tyle, ludzi nie obchodzą zmiany o których nic nie mówicie i zmieniacie je na gorsze. 

oznacz moderatorów
kmiolekb
#1 Nowicjusz#

Oni to usunęli na zawsze? 

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

Na pewno nie. Tu nic ne ma na zawsze.
Na takie, za przeproszeniem p... to już nie ma co zwracać uwagi. Jest ich bez masa bo taki jest poziom umiejętności tego zespołu. Czasem zrobią jakąś sugerowaną poprawkę ale po roku. Większość już i tak albo przywykła albo znalazła inne rozwiązanie.
Żenujące jest tylko tłumaczenie moderatorów. Nie wiadomo czy to kpina czy przywołanie do porządku "wichrzycieli".

oznacz moderatorów
elodawid
#9 Pomysłodawca#

Usunęli to celowo, i nie planują tego przywracać. Więc jak na razie usunęli to na stałe 

oznacz moderatorów
unida
#1 Nowicjusz#

Uspójnienie widoku pomiędzy aplikacją a przeglądarką? Przecież to bez sensu. Usunięcie licznika ma zapewne jakieś uzasadnienie, ale nie chcecie o tym mówić. Dlaczego? Brak wiedzy o ilości ofert zniechęca mnie do przeglądania, a co za tym idzie odnalezienie oferty, która mnie interesuje a w konsekwencji to brak decyzji o kupnie. Kto na tym korzysta? Chyba nikt. Proszę o szczegółowe wyjaśnienie powodów likwidacji licznika. Mnóstwo osób pyta o tę funkcję, więc podjęcie decyzji za użytkowników jest mocno chybione. Czy ten apel może trafić do decydentów? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
danielgzik
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu brakuje w aplikacji allegro na dole licznika znalezionych ofert

oznacz moderatorów
koniu_wm
#1 Nowicjusz#

@_HolaOla_ Uspójniliście widok... Ciekawe, bo w przeglądarce jest podział na strony i wiadoma ilość wyświetlanych produktów na każdej. W aplikacji jest jedna ciągła lista, więc było tylko to. Bez sensu

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Dlaczego zniknęla ważna i potrzebna opcja, już nie wyświetla się ilość przedmiotów do przejrzenia 😂

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

piłeś, nie pisz

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Cicho, nikomu ani słowa, milczenie złotem jest, cichuteńko jak mysz pod miotła , chyba tak to leciało . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A do czego to potrzebne? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za wszystkie głosy i opinie na ten temat. Dokładnie przeanalizowaliśmy tę kwestię i w najbliższych aktualizacjach aplikacji, które pojawią się w przeciągu kliku najbliższych dni, licznik ofert wróci na swoje miejsce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
elodawid
#9 Pomysłodawca#

Świetna wiadomość, czekam z niecierpliwością 

oznacz moderatorów