anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak możliwości logowania z firefox

MAMY ROZWIĄZANIE!
marcin4748
#8 Zapaleniec#

Blokujecie po chamsku logowanie z firefox ???? po co ??? muszę zmienić user agent na chroma żebym mógł robić na tym dziadowskim portalu zakupy … ręce opadają ….

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marcin4748 Cześć. Właśnie zalogowałam się na swoje konto Allegro z przeglądarki Firefox więc nie potwierdzam błędu. Wykonaj standardowe czynności w takiej sytuacji - zaktualizuj przeglądarkę i wyczyść pliki cookies. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
JokerCB
#9 Pomysłodawca#

Niby co jest w porządku? Ja podobnie od dwóch dni nie mogę się zalogować na konto.I to z przeglądarek FF, Opera,MyPal. Nie podświetla mi wcale tabliczki Zaloguj się. Nie mogę zaktualizować przeglądarek do najnowszych bo mi system Vista Home tego nie uciągnie. Zwyczajnie po chamsku Allegro zmusza ludzi do wymiany sprzętu na nowe modele al bo zakupu OS minimum Win10.Dziwna polityka, zamiast ludzi zachęcić to chcecie ich wykurzyć z portalu!Dawniej Allegro można było obsługiwać z najsłabszych nawet systemów, o to chodziło aby każdy miał dostęp do zakupów.Dziś się okazuje że jak się nie ma minimum Win10  z 8GB operacyjnej pamięci i wypasionej grafy to nie ma jak kupić paczki wykałaczek? I te wszystkie "nowelizacje" ( czyli notoryczne psucie dobrej strony do 15 lat) to niby dla dobra klienta, pod przykrywką funkcjonalności i ulepszania strony ciśniecie nas w dół abyśmy wyp...ali z portalu albo utrzymywali chiński przemysł elektroniczny. Co jest z resztą totalną porażką bo kupiłem nawet dziecku nowy laptop na Allegro z niezłym wypasem marki Maibenben i nawet pół roku to nie wytrzymało bo się klawiatura wysypała a jest nierozbieralna. 

Niestety coś popsuliście znowu, nie tylko na XP- ku ale nawet mi teraz na Vista nie daje się zalogować.Wszystko sprawdzałem, ciastka czyszczone, pamięci też,3 przeglądarki nie dają rady, nawet wtyczkę próbowałem  manipulującą przeglądarkami , też nic z tego.Zwyczajnie TLS trzyma i tyle.Zamiast 1.2 wpakowaliście 1.3 i wszystko załatwiliście na amen. 

Tak nas właśnie traktujecie, Nas tych co Was stworzyli i dali Wam chleb na początku .Za to teraz mamy prowizję 15% zamiast 2% dla Allegro i wymagania jak do NASA odnośnie sprzętu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JokerCB poproszę Cię o informację na jakich przeglądarkach występuje problem, z jakiej wersji przeglądarek korzystasz, podaj też proszę z jakiego urządzenia korzystasz?  Poproszę też o podesłanie zrzutu ekranu. Te informacje są niezbędne, aby zgłosić problem do działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pet_bur
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, win 10, pliki wyczyszczone, problem tylko na Firefoxie. Nie podświetla sie przycisk loguj oraz nie działa wyświetl hasło

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pet_bur czy próbowałeś zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji? W przypadku Firefox to 98.0.2. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
neo2006a
#8 Zapaleniec#

Problem jest po stronie Allegro i bylo to tu wyjasnione w czym problem. Zresztą jeszcze kilka dniu temu wszystko dzialalo normalnie. Proszę nie wymuszac na uzytkownikach zmian systemu/przegladarek i komputerow bo to żenujące. 

oznacz moderatorów
pet_bur
#7 Wielbiciel#

Mam własnie tą wersję i na niej wszystko działało, czy zmieniły się wymagania systemowe dla allegro?

oznacz moderatorów
mikisio
#8 Zapaleniec#

Dziwne, że zaprzeczacie, że problem z logowaniem - przycisk LOGOWANIE jest nieaktywny - jest ewidentnie po stronie Allegro.
U mnie: MacBook system Catalina 10.15.7, przeglądarka Safari 14.0.3. System Catalina nie jest systemem starym, nie żartujcie sobie. Wszystko działa jak trzeba, oczywiście oprócz Allegro! To żenada, że informatycy nie potrafią ogarnąć tematu.

Screenshot 2022-03-29 at 20.54.57.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mikisio Catalina to nie jest system pierwszej młodości, bo ma już 3 lata, a w Twoim przypadku dochodzi jeszcze kwestia starej wersji Safari (15.2). Jeśli zaktualizujesz szczególnie przeglądarkę problem nie będzie występować. To nie jest błąd po stronie Allegro - system i aplikacje powinno się aktualizować szczególnie ze względów swojego bezpieczeństwa.

@pet_bur U Ciebie podobnie, proponuję aktualizację przeglądarki. To powinno pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mikisio
#8 Zapaleniec#

Dużo ludzi ma dużo starsze systemy i przeglądarki i na przykład korzysta z bankowości internetowej która jak najbardziej uwzględnia to ze wielu klientów ma starsze komputery/ systemy. A banki mają na pewno lepsze zabezpieczenia od was. Więc argument słaby. Powiem tak, jako Sprzedający juz sobie poradziłem z tym problemem, to i tak nie najgorsza „kłoda” która rzucacie pod nogi sprzedającym. Ale jako Kupujący, gdybym trafił na taki problem, szukał bym i kupił produkt gdzie indziej a nie zawracał sobie głowę aktualizacjami skoro wszystko inne działa bez zarzutu.

Ale to wasza sprawa, zreszta wystarczy spojrzeć na wycenę waszej spółki na giełdzie żeby wiedzieć dokąd zmierzacie 😉

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@JokerCB Niestety, ale technologia idzie do przodu. Trzeba się ztym pogodzić. Win XP i Win Vista nie są wspierane od kilku lat. A nie tylko Allegro wymaga przejścia na nowsze systemy. Wystarczy Win 7, którego osobiście używam na PC. Logowania bez problemów. Ale już niedługo skończy się wsparcie, dlatego mam już laptopa z Win10. Nie rozumiem niektórych pretensji. Może wróćmy do Win95 albo 98. Albo może do czasów Spectrum, Commodore lub Atari. Zamieszkajmy w ziemiankach lub jaskiniach bo po co nowoczesne mieszkania z windami

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

A mnie od kilku dni przy próbie wejścia na Allegrolokalnie.pl i na kilka podstron Allegro.pl antywirus zgłasza, że są zainfekowane przez "phishing". Także nie wiem co ale rzeczywiście znowu coś popsuliście w swoich portalach.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@marcin4748 Takie "chamskie" zachowanie zasługuje na bana. Albo masz starą wersję (niezaktualizowaną) Firefoxa albo ciasteczka blokują. "ręce opadają" na widok takich użytkowników, którzy nie potrafią obsługiwać komputera i mają "pretensje do garbatego, że ma proste dzieci" To jest podobnie jak gość co sobie zainstalował Win 98 i miał do wszystich dookoła pretensje, że nie może na nim pracować. Tragedia.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Używam i niczego nie blokuje. 🙂

oznacz moderatorów
Dave069
#9 Pomysłodawca#

Rzeczywiście taki problem istnieje, sam nie mogę się zalogować. Wersja Firefox 89.0 - 64 bit. 
Screenshot 2022-03-25 at 19-11-42 Allegro logowanie - Moje Allegro.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dave069 dziekuję za zgłoszenie. Czy możesz podać jeszcze jakiego systemu operacyjnego używasz (której wersji)?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Dave069
#9 Pomysłodawca#

Windows 7, wersja 64 bit

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To przepraszam, ja mam nowszy Windows!😐

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dave069 przykro mi, ale dział techniczny potwierdził, że problemy z logowaniem wynikają z używania tej wersji Windowsa. Przeglądarka nie wspiera tego systemu i to powoduje problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów