anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak nazwy Sprzedajacego podczas oceny produktu

metylek
#8 Zapaleniec#

Podczas oceniania produktu brak nazwy Spprzedajacego. Skad mam wiedziec czyj produkt oceniam? (czasami kupuje taka sama rzecz od dwoch Sprzedajacych)

 

ocena allegro.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

metylek bo oceniasz produkt , a nie sprzedawcę .  Ocena produktu idzie do ogólnego  katalogu i jest identyczna u wszystkich sprzedawców oferujących ten towar . Ocena sprzedawcy czyli jego pracy ląduje na jego indywidualnym koncie .

oznacz moderatorów

PromykSB
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Nadal macie tę produktyzację za tak wspaniałe dziecko?
Popatrzcie na ten przykład.

Kupujący nie rozróżnia produktu od sprzedawcy.
Produkt jest tak ogólny, że ocena tego jest bezsensowna, bo może dotyczyć produktów różnej jakości, różnych producentów.

Nadal uważacie, że łączenie ofert przy pomocy tego czegoś jest fair?
Nadal wydaje się wam, że ten "wspaniały pomysł" jest taki mądry?

Idealny przykład jak "wybierając najtańszy" kupić bubla! Bo przecież wszystkie węże strażackie o długości 30m to to samo!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No i klient ma zagrychę jak wystawić negatywa produktowi ,za to że za wolno przyszedł ,był w stanie opłakanym ,źle wyrażał się o sprzedawcy i nie wart był ceny za jaką został nabyty .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@metylek Jeśli chcesz, aby ocena towaru była powiązana ze sprzedawcą, oceń sprzedawcę. W ocenie sprzedawcy możesz także ocenić produkt, który on sprzedaje. Sprzedawca odpowiada za ten produkt, jego zgodność z opisem, zdjęciami, za podane zalety, jakość, trwałość itp.

oznacz moderatorów

metylek
#8 Zapaleniec#

Wot i poniali w mig!

Czy nie rozumiecie prostej logiki podczas oceny w takim przypadku?

No to jeszcze raz. Przegladam w oknie OCENY wiele produktow. Wyskakuja mi po kolei rozne produkty. W ktoryms momencie wyskakuje mi produkt dobry i zaraz po nim produkt kiepski. Obydwa sa takie same (przynajmniej z nazwy). Jak mam odroznic ktory oceniam w danym momencie? Dobry czy kiepski?

oznacz moderatorów

metylek
#8 Zapaleniec#

Nie chce wiazac oceny produktu ze Sprzedawca. Od tego jest Ocena Sprzedawcy (w polu oceny jest HINT, umiem z niego korzystac).

Sprzedawca A ma podobny produkt (dobry) jak Sprzedawca B, ktory ma zly produkt. Wyskakuja mi do oceny po kolei, pierwszy i pozniej drugi. Ktory jest ktory? Skad wiem ktory oceniam w danym momencie? Juz rozumiesz?

oznacz moderatorów