anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak nieopłaconego produktu w zakładce moje zakupy

charliepe1
#7 Wielbiciel#

Z powodu problemów technicznych bank odrzucił płatność na raty payu, za produkt który został już wyprzedany, nie ma go w zakładce moje zakupy, jedyna możliwość gdzie go mogę wyszukać to email od payu z przyciskiem dokończ wniosek. Żeby już nie kombinować z ratami chciałem ponownie ten produkt opłacić przy pomocy blik z poziomu tego linku z maila ale omyłkowo zamknąłem aplikację gmail i nie wprowadziłem kodu blik. Gdy ponownie uruchamiam ten odnośnik z maila payu wyświetla się komunikat „nadal nie wiemy co z płatnością” „zakup udany” „czekamy na potwierdzenie płatności. Za kilka minut sprawdź status płatności w moich zakupach” Problem w tym że tego produktu nigdzie nie ma w moich zakupach. Czy istnieje możliwość ponownego opłacenia tego towaru?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@charliepe1 Nieudany zakup na raty zostaje po kilku dnach anulowany w płatnościach ratalnych. Jeśli chcesz ten produkt kupić, kliknij Kup teraz i zapłać przelewem, BLIK-iem lub kartą. 

oznacz moderatorów

charliepe1
#7 Wielbiciel#

To był produkt w ograniczonej ilości 100 sztuk z okazji black week, więc nie mogę ponownie go zakupić poprzez kup teraz. Nie wiem dlaczego nie mam tego produktu w zakładce moje zakupy. W przypadku niepowodzenia w zakupie na raty nie ma możliwości zmiany na inną formę płatności? W treści maila można przeczytać że produkt można opłacić do środy. Z tego wynika że po kliknięciu kup teraz obowiązuje jakaś czasowa rezerwacja na jedną sztukę danego produktu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@charliepe1 W przypadku wyboru rat jako metody płatności, do zakupu dochodzi dopiero wtedy, gdy bank potwierdzi przyznanie kredytu. Wtedy zakup jest widoczny w zakładce.

Wybór tej formy płatności nie powoduje rezerwacji towaru. Jeśli więc płatność ratalna się nie powiodła, a przedmioty zostały wyprzedane, nie kupisz już towaru w tej ofercie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów