anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji Obserwuj

MAMY ROZWIĄZANIE!
schu13
#8 Zapaleniec#

Witam. Dziś zauważyłem ze nie mam możliwości dodania oferty do obserwowanych. Jest tylko opcja Udostępnij. Mam nadzieje ze to tylko tymczasowy błąd... Czy zaszły jakieś zmiany w tym temacie?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RPerla Czy możesz wskazać dokładny numer lub link do oferty, której dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BADIXX
#7 Wielbiciel#

Na Androidzie jest ta opcja. Normalnie jest napisane "Obserwuj"  I jest OK.

Natomiast na Windowsie 7 jej nie ma. Była i zniknęła. Zostało to zastąpione jakąs gwiazdką nie wiadomo po co ale jej tez nie ma. Szkoda słów na takie zmiany.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Ja mam 7 i 10. Na obydwu systemach na 3 róznych przeglądarkach ( Comodo, Opera i Firefox), na laptopie i komputerze stcjonarnym gwiazdka jest na środku, fakt że bez opisu.

Wyczyść pamięć podręczną, cache przeglądarki, ciasteczka. Rób to co jakiś czas najlepiej specjalnym programem (np. CCleaner-są darmowe wersje), a nie z poziomu przeglądarki. Ew. najpierw przeglądarka, a potem CC

oznacz moderatorów
defro_co
#7 Wielbiciel#

Dotyczy wszystkich. Kiedyś było pole z opisem "obserwuj" a teraz jest anonimowa gwiazdka która dotyczy tego samego procesu ale trzeba się domyślić albo znaleźć takie forum jak to. A chyba przy zmianach nie o to chodzi, żeby było trudniej i głupiej?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ja mam po prawej stronie od udostępnij, gwiazdka.😁

oznacz moderatorów