anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 590 ODPOWIEDZI 1 590
Lunei
#9 Pomysłodawca#

To testujcie sobie takie rzeczy na sobie a nie na ludziach utrudniając im kupowanie i wogóle wyszukiwanie produktów.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Lunei wiesz że  są też inne portale zakupowe 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
artikoooooo
#7 Wielbiciel#

Proszę o przywrócenie możliwości rozłączenia ofert w tej chwili SORTOWANIE NIE SPEŁNIA SWOJEJ ROLI. wypluwa mi 10 różnych pozycji Z TYM SAMYM PRODUKTEM gdzie trzeba każdą przeklikać (porównaj xx ofert).. co najlepsze ! JAK NIE WEJDZIESZ W KAŻDĄ Z OSOBNA TO NIE DOWIESZ SIĘ KTÓRA OFERTA JEST NAJTAŃSZA.. TEN SAM PRODUKT PRZEZ POMYŁKE MOŻNA KUPIĆ ZA PONAD 100ZŁ DROŻEJ - przykład pompy wody do basenu 28638 ta opcja z łączeniem ofert to TOTALNE NIEPOROZUMIENIE 

oznacz moderatorów
witus31
#8 Zapaleniec#

@ayo80 wiesz że testując to na nas strzelacie sobie w stopę? Np ja zamiast zrobić zakupy na Allegro, jak zawsze to robiłem, zacząłem szukać alternatywy w sieci i po około 10 minutach znalazłem sklep w którym wszystko co chciałem kupić było o 2-3 zł tańsze niż najtańsza oferta na allegro (nowa) i na 23 przedmiotach ( na all trudno było by znaleźć najtańsze u jednego sprzedającego) zaoszczędziłem około 50 zł mimo że zapłaciłem 10 zł kosztów przesyłki.

oznacz moderatorów
radzik-r3
#7 Wielbiciel#

Proszę o przywrócenie możliwości rozłączenia ofert. Łączenie ofert jest dla mnie bardzo uciążliwę, musze wchodzić w każdą z grup aby znaleźć odpowiedni produkt. Nie mam na to czasu! Lepsze jest wrogiem dobrego!

oznacz moderatorów
it24_pl
#12 Orędownik#

@ayo80

po tych waszych zmianach, używanych rzeczy praktycznie nie widać. Oferty nowe są u góry pomimo że droższe. A chcesz taniej to szukaj. Tragedia co zrobiliście.

oznacz moderatorów
witus31
#8 Zapaleniec#

Zaczęło mi dziś w wyszukiwarce łączyć oferty tego samego przedmiotu - pokazuje mi przedmiot i chyba najtańszą ofertę (jak mam ustawione od najtańszej) i mam przycisk PORÓWNAJ 94 OFERTY - jak to można wyłączyć by normalnie wyświetlała mi się lista wszystkich ofert bez tego łączenia? Pytam bo kiedyś był taki przycisk - Rozłącz oferty a teraz go nie ma. Proszę pomóżcie bo muszę pilnie zrobić zakupy a przez to łączenie jest straszny "dom publiczny" bo wystarczy że ktoś trochę inny tytuł aukcji da i już jest w innym miejscu przez co nie da się skutecznie  i szybko wybrać najlepszej oferty.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie można, to celowe działanie Allegro.

oznacz moderatorów
witus31
#8 Zapaleniec#

Na szczęście znalazłem rozwiązanie - kupiłem gdzie indziej - tam nie robili problemów i okazało się też przy okazji że na allegro wcale nie ma dobrych ofert (cena najniższa) Tam gdzie zamówiłem 23 rzeczy - każda była o 2-3 złote tańsza od najtańszej ceny na allegro. Przy cenie produktu za 14-17 zł to duża różnica a i około 50 zł zostało w kieszeni mimo tego że zapłaciłem prawie 10zł za przesyłkę. ALLEGRO - róbcie tak dalej a więcej osób znajdzie sobie alternatywne, tańsze źródło zakupów. 

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Ja też ostatnio zamówiłem sobie oponki do roweru wprost od sprzedającego, bo prowizje Allegro są już tak z kosmosu, że jedynie ze Smartem wychodzisz na równo. A mi on właśnie wygasł i jak kupujesz na Allegro bez Smarta to jesteś jeleń dokładający się na Fundusz Darmowych Zwrotów.

Wracając do tematu, jeśli zarządowi Allegro marzy się być "katalogiem produktów", to może niech oni sobie jeszcze raz przemyślą co to dosłownie oznacza i czy na pewno im na rękę stać się jeszcze jednym Ceneo 😉

oznacz moderatorów
Bladziak
#10 Popularyzator#

A skad ma sie wziasc najnizsza cena na allegro jak Ci dowalą **piiip**yliard procent prowizji a jak kupujacy znisczy przedmiot zakupu to powiedza ze to Twoja wina wiec kazda cena na allegrogo musi byc odpowiednio skalkulowano zeby objac te wszystkie koszty patologii i jest jak jest

oznacz moderatorów
vetson
#7 Wielbiciel#

Dlaczego po zalogowaniu się na allegro oferty same się łączą. Nie mozna ich rozłączyć. To rozwiązanie utrudnia znalezienie odpowiedniego produktu. Ogranicza też swobodę wyboru, czy to jest zgodne z przepisami?

 

oznacz moderatorów
AutoEra_pl
#9 Pomysłodawca#

wola ludu 😎

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak ma być, to dzieło Allegro. Nie da się rozłączyc.

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Do nich nic nie dociera żadne słowa , prośby użytkowników po prostu nie rozumieją że czas już rozłączyć oferty niestety , tak już pozostanie na zawsze. 

oznacz moderatorów
tcuprys
#8 Zapaleniec#

Zgadza się - jest to niesamowicie upierdliwe. Ale "syn prezesa" wymyślił i teraz pchają na siłę...

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Po wpisaniu  frazy zaznaczcie szukanie w opisach. Może to nie idealne rozwiązanie ale pomaga.

oznacz moderatorów
igras1
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo tak ma być, ich zdaniem.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No ciekawe co by teraz było jakby kilku wkurzonych kupujących zaczęło zgłaszać "doprowadzenie do niekorzystnego gospodarowania mieniem". Na droższych produktach można nieźle wtopić. Wczoraj już ktoś pisał o 150 zł tańszym tym samym produkcie bez tej opcji. Przy okazji dla najtańszych sprzedawców to jest nie uczciwa konkurencja. Może to ma wyeliminować sprzedaż najtańszych ofert bez smarta. Wiadomo lepiej dać 150zł mniej i dopłacić 10.95 za wysyłkę niż odwrotnie...

oznacz moderatorów